Beočin - Banoštor

Izvanredan plac na izlatu iz Banoštra (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 15 €/m2
  • Površina: 8636 m2
PRODAJA

133,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7000386
  • Površina : 8636 m2
  • Cena : 133,500 €
  • Cena po m2 : 15.46 €/m2
  • Grad : Beočin
  • Lokacija : Banoštor

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kovilj

125,800 €

Zemljište u Građevinskom području, sa priključkom A/P preko petlje…

  • 45 €/m2
  • 2781 m2

Inđija Inđija

130,000 €

Banstol-Velika Parcela 12240 m2 za Umetnike i Hedoniste-065/385 8880…

  • 11 €/m2
  • 12240 m2

Bečej Bečej

139,050 €

RB:12313131…

  • 214 €/m2
  • 650 m2

Sremska Kamenica Institut

128,750 €

Kameničke Livade-Odličan Građevinski plac 2500 m2 na Rumskom putu- 065/385-8880…

  • 52 €/m2
  • 2500 m2

Beočin Banoštor

133,500 €

Izvanredan plac na izlatu iz Banoštra (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)…

  • 15 €/m2
  • 8636 m2

Sremska Kamenica Popovica

123,600 €

Investiciona prilika koju ne smete propustiti! Na prodaju je plac od 600m2 sa frontom od 15 metara, idealan za gradnju vaše porodične oaze ili objek…

  • 206 €/m2
  • 600 m2