Novi Sad - Veternk

Na prodaju građevinski plac 525m² u mirnom delu Veternika – idealan za porodičnu kuću! Prodajemo odličan građevinski plac površine 525m², smešten u zapadnom, rezidencijalnom delu Veternika. Plac je pravougaonog oblika, dimenzija 35m x 15m

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 226 €/m2
  • Površina: 525 m2
PRODAJA

118,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7000678
  • Površina : 525 m2
  • Cena : 118,450 €
  • Cena po m2 : 225.62 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk

Na prodaju građevinski plac 525m² u mirnom delu Veternika – idealan za porodičnu kuću! Prodajemo odličan građevinski plac površine 525m², smešten u zapadnom, rezidencijalnom delu Veternika. Plac je pravougaonog oblika, dimenzija 35m x 15m, sa asfaltiranim prilazom i infrastrukturom uz samu parcelu (struja, voda, gas, kanalizacija). Plac je ograđen sa tri strane, a okružen je mirnim i uređenim komšilukom, što ga čini savršenim izborom za izgradnju porodične kuće ili manje stambene jedinice. Ulica u kojoj se nalazi je tiha, sa brzom povezanošću prema Novom Sadu i glavnim saobraćajnicama. Cena je sa uključenih 3% agencijske provizije. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozovite: 063304062 Šifra agencije: 7000678 Moj Dom nekretnine, Novi Sad – Reg. br. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Na izuzetno atraktivnoj i perspekti

108,900 €

Na izuzetno atraktivnoj i perspektivnoj lokaciji, na relaciji Petrovaradin–Bukovac, u neposrednoj blizini samog naselja, nalaze se odlično pozicion…

  • 93 €/m2
  • 1174 m2

Beočin Beočin

113,300 €

Beočin-Velika Parcela 7500m2 iznad Centra sa Pogledom na Novi Sad-065/385 8880…

  • 15 €/m2
  • 7500 m2

Sremski Karlovci Centar

123,600 €

Sremski Karlovci-POVOLJNO-Fantastičan Osunčan plac 3 hektara iz 3 parcele sa pogledom za Uživanje-065/385 8880…

  • 4 €/m2
  • 29472 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

115,000 €

Građevinske parcele - Puckaroš, Petrovaradin…

  • 52 €/m2
  • 2200 m2

Sremska Kamenica Popovica

123,600 €

Investiciona prilika koju ne smete propustiti! Na prodaju je plac od 600m2 sa frontom od 15 metara, idealan za gradnju vaše porodične oaze ili objek…

  • 206 €/m2
  • 600 m2

Sremska Kamenica Institut

120,700 €

Paragovo-Lep Plac u Građevinskoj zoni-065/385 8880…

  • 72 €/m2
  • 1674 m2