Novi Sad - Rumenka

Prodaje se odličan građevinski plac u mirnom delu Rumenke, u blizini Kanala DTD i glavnog puta za Kisač. Plac je ravan i pravougaonog oblika i nalazi se u urbanom delu, a u okolini su već izgrađene kuće. Kontakt telefon: 0603088993, 021523193 ?

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 56 €/m2
  • Površina: 1382 m2
PRODAJA

77,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7001097
  • Površina : 1382 m2
  • Cena : 77,250 €
  • Cena po m2 : 55.90 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Rumenka

Prodaje se odličan građevinski plac u mirnom delu Rumenke, u blizini Kanala DTD i glavnog puta za Kisač. Plac je ravan i pravougaonog oblika i nalazi se u urbanom delu, a u okolini su već izgrađene kuće. Kontakt telefon: 0603088993, 021523193 Šifra nekretnine - 7001097 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br.174)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

77,250 €

Petrovaradin-Sadovi-ograđen Plac 1067 m2 u Građevinskom području - 065/385 8880…

  • 72 €/m2
  • 1067 m2

Novi Sad Čenej

84,690 €

Agencija Moj Dom prodaje plac (njiva 1. klase) u Čeneju, površine 8.222 m², sa 22 metra širine fronta uz ulicu i dužinom od oko 380 metara. Pos…

  • 10 €/m2
  • 8222 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,880 €

Odličan plac -Alibegovac…

  • 113 €/m2
  • 608 m2

Novi Sad Futog

69,000 €

Najpovoljniji građevinski plac u mirnom delu Futoga – kompletna infrastruktura…

  • 103 €/m2
  • 670 m2

Novi Sad Begeč

69,000 €

Begeč-Uknjižen Građevinski Plac 1500 m2 u Urbanom delu na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • 47 €/m2
  • 1479 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Puckaroš

80,300 €

Nudimo vam atraktivno pozicionirane parcele na lokaciji Puckaroš - Širine u Petrovaradinu, idealne za izgradnju kuća ili manjih stambenih objekata.…

  • 103 €/m2
  • 776 m2