Petrovaradin (Novi Sad) - Puckaroš

Prodaje se plac na idealnoj lokaciji. Od centra Novog Sada udaljen 6 km. Put je do pola asfalt, druga polovina zemljani. U svako godišnje doba prohodan. Na placu je gradska voda, ali ima i bunar. Struja je uvučena u objekat ali nije urađen priklju

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 52 €/m2
  • Površina: 3063 m2
PRODAJA

157,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7001203
  • Površina : 3063 m2
  • Cena : 157,750 €
  • Cena po m2 : 51.50 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Puckaroš

Prodaje se plac na idealnoj lokaciji. Od centra Novog Sada udaljen 6 km. Put je do pola asfalt, druga polovina zemljani. U svako godišnje doba prohodan. Na placu je gradska voda, ali ima i bunar. Struja je uvučena u objekat ali nije urađen priključak. Objekat je u ravni sa gornjim delom placa, tako da je ploča ujedno i terasa sa lepim pogledom (oko 45 m2). Nekada je postojao lep vinograd i voćnjak ali je trenutno dosta zapušteno. Dozvoljena je gradnja. Kontakt telefon: 0603088993, 021523193 Šifra nekretnine - 7001203 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br.174)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

160,000 €

Novi Sad,Sremska Kamenica,tri parcele po 17 ari,prodaje se pojedinačno ili ucelo., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. b…

  • 30 €/m2
  • 5353 m2

Novi Sad Adice

154,500 €

Plac na Adicama površine 725m2 na kome postoje lokacijski uslovi za gradnju urbane vile Odlična prilika za investitore Mogu se izgraditi dve vile o…

  • 297 €/m2
  • 520 m2

Sremska Kamenica Ledinci

164,800 €

Prodaje se plac od 600m2, sa kućom u fazi gradnje od 189m2. Za sve detaljnije informacije obratite se na 063 7445 379U …

  • 275 €/m2
  • 600 m2

Sremska Kamenica Institut

154,500 €

Sremska Kamenica-Pogodan Plac 2397 m2 na Čardaku za kupce sa Posebnim stilom života - 065/385 8880…

  • 64 €/m2
  • 2397 m2

Sremska Kamenica Bocke

154,500 €

Na atraktivnoj lokaciji u Bockama, na uzvišenju s prelepim panoramskim pogledom na Novi Sad, u delu poznatom kao Mala Kamenica, prodaje se građevins…

  • 57 €/m2
  • 2694 m2

Sremska Kamenica Institut

164,800 €

Sremska Kamenica-Artiljevo-Veliki Građevinski Plac 5170 m2 sa Pogledom na Grad-065/385 8880…

  • 32 €/m2
  • 5170 m2