Novi Sad - Sajlovo

Prodaja placa na Sajlovu – Idealna lokacija za vašu buduću kuću! Prodaje se atraktivan plac na Sajlovu, idealno mesto za gradnju porodične vile, kuće ili stambenog objekta sa tri stana. Plac će biti proširen na ukupnu kvadraturu od 1092m2 j

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 134 €/m2
  • Površina: 900 m2
PRODAJA

120,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7001236
  • Površina : 900 m2
  • Cena : 120,500 €
  • Cena po m2 : 133.89 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajlovo

Prodaja placa na Sajlovu – Idealna lokacija za vašu buduću kuću! Prodaje se atraktivan plac na Sajlovu, idealno mesto za gradnju porodične vile, kuće ili stambenog objekta sa tri stana. Plac će biti proširen na ukupnu kvadraturu od 1092m2 jer je u toku parcelacija za proširenje. Plac je fenomenalno pozicioniran u mirnom okruženju, a istovremeno je blizu autobuske stanice, što omogućava laku i brzu povezanost sa centrom grada. Ovo je savršen izbor za sve koji žele da izgrade svoj dom u mirnom delu grada, ali sa odličnom infrastrukturom i blizinom svih važnih sadržaja. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas. 063304062 Šifra - 7001236 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Inđija Inđija

130,000 €

Banstol-Velika Parcela 12240 m2 za Umetnike i Hedoniste-065/385 8880…

  • 11 €/m2
  • 12240 m2

Novi Sad Sajlovo

122,500 €

Prodaja placa na Sajlovu – Idealna lokacija za vašu buduću kuću! Prodaje se atraktivan plac na Sajlovu, idealno mesto za gradnju porodične vile,…

  • 154 €/m2
  • 793 m2

Beočin Beočin

113,300 €

Beočin-Velika Parcela 7500m2 iznad Centra sa Pogledom na Novi Sad-065/385 8880…

  • 15 €/m2
  • 7500 m2

Sremska Kamenica Paragovo

113,000 €

Novi Sad-Paragovo, velik plac 1800m2,front je 12,5m. Voda uvedena na placu.Gas i struja su uvedeni na susednim placevima…

  • 63 €/m2
  • 1804 m2

Irig Irig

116,960 €

Irig-Fantastična Velika Parcela 7570 m2 u Krstašici na spuštanju sa Venca-065/385 8880…

  • 15 €/m2
  • 7570 m2

Sremska Kamenica Institut

128,750 €

Kameničke Livade-Odličan Građevinski plac 2500 m2 na Rumskom putu- 065/385-8880…

  • 52 €/m2
  • 2500 m2