Sremska Kamenica - Ledinci

Prodaje se plac površine 900m², klasifikovan kao građevinsko zemljište van građevinske zone, idealan za izgradnju vikend kuće. Nalazi se u Ledincima (Liparije), sa asfaltiranim pristupnim putem. Pored placa su svi priključci za struju, vodu i

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 103 €/m2
  • Površina: 900 m2
PRODAJA

92,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7001329
  • Površina : 900 m2
  • Cena : 92,700 €
  • Cena po m2 : 103.00 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Ledinci

Prodaje se plac površine 900m², klasifikovan kao građevinsko zemljište van građevinske zone, idealan za izgradnju vikend kuće. Nalazi se u Ledincima (Liparije), sa asfaltiranim pristupnim putem. Pored placa su svi priključci za struju, vodu i gas. Ova parcela nudi skoro idealne dimenzije i prelep pogled, savršena za život ili uživanje u vikendici. Za više informacija pozovite nas na 063304062. Šifra agencije: 7001329 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174) For sale: a plot of land with an area of 900m², classified as building land outside the construction zone, ideal for building a weekend house. It is located in Ledinci (Liparije), with an asphalt access road. All connections for electricity, water, and gas are next to the plot. This parcel offers almost ideal dimensions and a beautiful view, perfect for living or enjoying a weekend house. For more information, call us at 063 304 062. Agency code: 7001329 (Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. no. 174) Продается участок площадью 900м², классифицированный как строительная земля вне строительной зоны, идеально подходит для строительства дачного дома. Расположен в Лединцах (Липарие), с асфальтированным подъездом. Все подключения для электричества, воды и газа находятся рядом с участком. Этот участок предлагает почти идеальные размеры и прекрасный вид, идеально подходящий для проживания или отдыха в дачном доме. Для получения дополнительной информации позвоните нам по телефону 063 304 062. Код агентства: 7001329 (Moj Dom недвижимость, Нови-Сад, рег. номер 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremski Karlovci, Karaš, veliki le

89,000 €

Sremski Karlovci, Karaš, veliki lep plac od 7528 m2 sa pogledom na Dunav…

  • 12 €/m2
  • 7528 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

96,250 €

Odličan plac -Alibegovac…

  • 154 €/m2
  • 623 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Puckaroš

99,000 €

Nudimo vam atraktivno pozicionirane parcele na lokaciji Puckaroš - Širine u Petrovaradinu, idealne za izgradnju kuća ili manjih stambenih objekata.…

  • 104 €/m2
  • 954 m2

Beočin Beočin

92,700 €

Čerević-vikend kuća na prelepoj parceli…

  • 36 €/m2
  • 2600 m2

Irig Vrdnik

102,000 €

Vrdnik-*Spuštena Cena*-Lepa Građevinska Parcela 5470 m2 na vrhu sa Pogledom-065/385 8880…

  • 19 €/m2
  • 5479 m2

Inđija Inđija

95,000 €

ČORTANOVCI, VEĆI PLAC…

  • 23 €/m2
  • 4136 m2