Sremska Kamenica - Paragovo

Na prodaju plac u Sremskoj Kamenici, naselje Paragovo, površine 1954 m². Plac je uknjižen 1/1 i nalazi se na idealnoj lokaciji, samo 50 metara od glavnog Paragovskog puta, koji će uskoro biti povezan s mostom u produžetku Bulevara Evrope. Prilaz

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 71 €/m2
  • Površina: 1954 m2
PRODAJA

139,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7001377
  • Površina : 1954 m2
  • Cena : 139,000 €
  • Cena po m2 : 71.14 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Paragovo

Na prodaju plac u Sremskoj Kamenici, naselje Paragovo, površine 1954 m². Plac je uknjižen 1/1 i nalazi se na idealnoj lokaciji, samo 50 metara od glavnog Paragovskog puta, koji će uskoro biti povezan s mostom u produžetku Bulevara Evrope. Prilaz je asfaltiran, a zemljište je savršeno za izgradnju. Postoji mogućnost priključenja na struju i kanalizaciju, dok su sva neophodna infrastruktura već dostupna. (Moj Dom nekretnine u Novom Sadu, registracioni broj 174) English: For sale: a plot of land in Sremska Kamenica, Paragovo, with a total area of 2000 m². The plot is fully registered (1/1) and is ideally located just 50 meters from the main Paragovo road, which will soon be connected to the bridge extending Bulevar Evrope. The access road is paved, and the land is perfect for construction. There is the possibility to connect to electricity and sewage, with all necessary infrastructure already in place. Русский: Продается участок земли в Сремской Каменице, район Парагово, площадью 2000 м². Участок полностью зарегистрирован (1/1) и расположен всего в 50 метрах от главной дороги Парагово, которая вскоре будет соединена с мостом, продолжающим бульвар Европы. Подъезд к участку асфальтирован, участок идеально подходит для строительства. Возможны подключения к электричеству и канализации, вся необходимая инфраструктура уже доступна.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Futog

133,000 €

Futog-*Ekskluziva*-Pogodna Građevinska Parcela 2583 m2 u komadu-065/385 8880…

  • 51 €/m2
  • 2583 m2

Sremski Karlovci Centar

133,900 €

Sremski karlovci-Osunčan Plac 4123 m2 sa Pogledom gde Dunav ljubi Nebo-065/385 8880…

  • 32 €/m2
  • 4123 m2

Sremski Karlovci Zanoš

144,200 €

Predstavljamo vam građevinsku parcelu površine 1.652m² u atraktivnom delu Petrovaradina (Zanoš), udaljenu samo četiri minuta vožnje od glavnog p…

  • 87 €/m2
  • 1652 m2

Beočin Banoštor

133,500 €

Izvanredan plac na izlatu iz Banoštra (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)…

  • 15 €/m2
  • 8636 m2

Novi Sad Čenej

129,200 €

Agencija Moj Dom prodaje plac (njiva 1. klase) u Čeneju, površine 12.541 m², sa 33 metra širine fronta uz ulicu i dužinom od oko 380 metara. Po…

  • 10 €/m2
  • 12541 m2

Beočin Beočin

144,200 €

Plac sa pogledom na Novi Sad – Rakovac, Salaksije…

  • 144 €/m2
  • 1000 m2