Sremski Karlovci - Zanoš

Predstavljamo vam građevinsku parcelu površine 1.652m² u atraktivnom delu Petrovaradina (Zanoš), udaljenu samo četiri minuta vožnje od glavnog puta i samog ulaza u Petrovaradin. Plac je opremljen priključkom za vodu, a budući vlasnik dobija k

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 87 €/m2
  • Površina: 1652 m2
PRODAJA

144,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7001412
  • Površina : 1652 m2
  • Cena : 144,200 €
  • Cena po m2 : 87.29 €/m2
  • Grad : Sremski Karlovci
  • Lokacija : Zanoš

Predstavljamo vam građevinsku parcelu površine 1.652m² u atraktivnom delu Petrovaradina (Zanoš), udaljenu samo četiri minuta vožnje od glavnog puta i samog ulaza u Petrovaradin. Plac je opremljen priključkom za vodu, a budući vlasnik dobija kompletnu dokumentaciju iz Zavoda za urbanizam, koja potvrđuje mogućnost legalne gradnje. Ujedno, parcela je postavljena tako da planirani put ka budućoj petlji na Alibegovcu neće prolaziti kroz nju, pružajući dodatnu sigurnost i miran ambijent. Ova lokacija predstavlja idealnu priliku za investiranje u budući razvoj ili izgradnju vašeg novog doma, na samo nekoliko minuta od važnih saobraćajnica koje povezuju Petrovaradin sa širim gradskim područjem. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas: 063304062 Šifra: 7001412 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Futog

151,900 €

Futog-Veliki Građevinski Plac 6490 m2 preko pruge u Poslovnoj Zoni-065/385 8880…

  • 23 €/m2
  • 6495 m2

Na prodaju industrijska parcela 2.9

154,000 €

Na prodaju industrijska parcela 2.990 m² – Đurđevo…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Sremska Kamenica Čardak

141,135 €

Čardak, Sr.Kamenica, građevinski plac uz Nacionalni park.…

  • 77 €/m2
  • 1827 m2

Beočin Beočin

144,200 €

Plac sa pogledom na Novi Sad – Rakovac, Salaksije…

  • 144 €/m2
  • 1000 m2

Novi Sad Sajlovo

147,000 €

Prodaja placa na Sajlovu – Idealna lokacija za vašu buduću kuću! Prodaje se atraktivan plac na Sajlovu, idealno mesto za gradnju porodične vile,…

  • 268 €/m2
  • 549 m2

Sremski Karlovci Centar

151,600 €

Sremski Karlovci-Velika Parcela 14715 m2(3820 m2+10900 m2)iz dve susedne parcele-065/385 8880…

  • 10 €/m2
  • 14715 m2