Inđija - Čortanovci

Građevinsko zemljište sa vikendicom i voćnjakom u Čortanovcima Prodaje se prostrano građevinsko zemljište od 1.740 m², smešteno u mirnom delu Čortanovaca, na lokaciji Inđijski breg. Parcela ima idealne dimenzije za različite vrste izgradnj

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 31 €/m2
  • Površina: 1740 m2
PRODAJA

53,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7001427
  • Površina : 1740 m2
  • Cena : 53,600 €
  • Cena po m2 : 30.80 €/m2
  • Grad : Inđija
  • Lokacija : Čortanovci

Građevinsko zemljište sa vikendicom i voćnjakom u Čortanovcima Prodaje se prostrano građevinsko zemljište od 1.740 m², smešteno u mirnom delu Čortanovaca, na lokaciji Inđijski breg. Parcela ima idealne dimenzije za različite vrste izgradnje, širina je 15 metara, dok je dužina impresivnih 174 metra. Na placu se nalazi manji objekat od 28 m², koji je opremljen trofaznom strujom i idealan za vikend opuštanje ili privremeni boravak. Ovaj prostor dodatno oplemenjuje mlad voćnjak, pružajući osećaj prirode i privatnosti. Ovo zemljište predstavlja savršenu priliku za investitore ili one koji traže mirnu lokaciju za gradnju kuće, uz mogućnost uživanja u prirodnom ambijentu voćnjaka. Za sve dodatne informacije o nekretnini, slobodno nas kontaktirajte. Šifra - 7001427 Kontakt - 063304062 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br.174)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Ledinci

56,650 €

Na prodaju: Izvanredan građevinski plac u Novim Ledincima s predivnim pogledom na Dunav i Novi Sad. Površine 482m², smešten iznad restorana Vidiko…

  • 118 €/m2
  • 482 m2

Novi Sad Futog

53,970 €

Najpovoljniji građevinski plac u mirnom delu Futoga – kompletna infrastruktura…

  • 103 €/m2
  • 524 m2

Sremski Karlovci Centar

52,000 €

Tražite savršenu lokaciju za izgradnju vašeg doma u Sremskim Karlovcima? Na prodaju je fantastična parcela u urbanom delu grada, u potesu Ćušilo…

  • 103 €/m2
  • 505 m2

Beočin Beočin

45,200 €

Prodaje se građevinsko zemljište u Beočin Selu,pored puta, u blizini su struja, voda, gas. Prodaje se jos jedan plac …

  • 26 €/m2
  • 1756 m2

Irig Irig

59,740 €

Prelep plac na Fruškoj gori, pored manastira Novo Hopovo. 1381m2. …

  • 43 €/m2
  • 1381 m2

Sremska Kamenica Ledinci

62,300 €

Na prodaju su placevi u Ledincima, odlično pozicionirani i okruženi prirodom, savršeni za izgradnju vikendice ili porodične kuće. Lokacija pruža…

  • 41 €/m2
  • 1512 m2