Beočin - Rakovac

Prodajemo odličan plac za izgradnju vikendice na Dumbovu. U pitanju je velik plac polupravilnog oblika sa izlazom na dve ulice, od kojih je na jednoj asfaltni put, a na drugoj tucanik. Plac je uknjižen 1/1, zemljište u građevinskom pod

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 21 €/m2
  • Površina: 2437 m2
PRODAJA

50,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7001461
  • Površina : 2437 m2
  • Cena : 50,200 €
  • Cena po m2 : 20.60 €/m2
  • Grad : Beočin
  • Lokacija : Rakovac

Srpski: Prodajemo odličan plac za izgradnju vikendice na Dumbovu. U pitanju je velik plac polupravilnog oblika sa izlazom na dve ulice, od kojih je na jednoj asfaltni put, a na drugoj tucanik. Plac je uknjižen 1/1, zemljište u građevinskom području. Šifra: 7001461 Pozovite!!! 0638822439 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br.174.) English: We are selling an excellent plot for building a weekend house in Dumbovo. The plot is large and semi-regular in shape, with access to two streets—one with an asphalt road and the other with a gravel road. The plot is fully registered (1/1), and the land is within the construction zone. Code: 7001461 Call us!!! 0638822439 (Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. No. 174) Русский: Продаётся отличный участок для строительства загородного дома в Думбово. Участок большой, полу правильной формы, с выходом на две улицы: одна с асфальтированной дорогой, другая с гравийным покрытием. Участок полностью зарегистрирован (1/1), земля находится в строительной зоне. Код: 7001461 Звоните!!! 0638822439 (Moj Dom недвижимость, Нови-Сад, Рег. № 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Institut

59,990 €

Paragovo-Lep Plac 906 m2 sa predivnim Pogledom- 065/385 8880…

  • 66 €/m2
  • 906 m2

Irig Irig

59,740 €

Prelep plac na Fruškoj gori, pored manastira Novo Hopovo. 1381m2. …

  • 43 €/m2
  • 1381 m2

Sremska Kamenica Rakovac

42,500 €

Građevinske parcele - Rakovac…

  • 71 €/m2
  • 600 m2

Inđija Inđija

49,000 €

Banstol-*Super Povoljno*-Veliki Građevinski Plac 2165 m2 u Zelenoj Oazi sa bezplatnom strujom-065/385 8880…

  • 23 €/m2
  • 2165 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Karagača

56,650 €

Odličan plac, Petrovaradin, Karagača-Hitno ID#6973…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Novi Sad Futog

59,200 €

Nudimo vam super investiciono zmljište u Futogu na potezu ka Bačkom Petrovcu. Parcela koja se nalazi u građevinskoj industrijskoj zoni u neposredno…

  • 21 €/m2
  • 2876 m2