Novi Sad - Sajlovo

Prodaja placa na Sajlovu – Idealna lokacija za vašu buduću kuću! Prodaje se atraktivan plac na Sajlovu, idealno mesto za gradnju porodične vile, kuće ili stambenog objekta sa tri stana. Plac je fenomenalno pozicioniran u mirnom okruženju, a i

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 268 €/m2
  • Površina: 549 m2
PRODAJA

147,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7001531
  • Površina : 549 m2
  • Cena : 147,000 €
  • Cena po m2 : 267.76 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajlovo

Prodaja placa na Sajlovu – Idealna lokacija za vašu buduću kuću! Prodaje se atraktivan plac na Sajlovu, idealno mesto za gradnju porodične vile, kuće ili stambenog objekta sa tri stana. Plac je fenomenalno pozicioniran u mirnom okruženju, a istovremeno je blizu autobuske stanice, što omogućava laku i brzu povezanost sa centrom grada. Ovo je savršen izbor za sve koji žele da izgrade svoj dom u mirnom delu grada, ali sa odličnom infrastrukturom i blizinom svih važnih sadržaja. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas. 063304062 Šifra: 7001531 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Čardak

141,135 €

Čardak, Sr.Kamenica, građevinski plac uz Nacionalni park.…

  • 77 €/m2
  • 1827 m2

Novi Sad Sajlovo

147,000 €

Prodaja placa na Sajlovu – Idealna lokacija za vašu buduću kuću! Prodaje se atraktivan plac na Sajlovu, idealno mesto za gradnju porodične vile,…

  • 268 €/m2
  • 549 m2

Novi Sad Futog

151,900 €

Futog-Veliki Građevinski Plac 6490 m2 preko pruge u Poslovnoj Zoni-065/385 8880…

  • 23 €/m2
  • 6495 m2

Novi Sad Adice

154,500 €

Adice-Uknjižen Građevinski Plac 518 m2 u mirnom kraju-065/385 8880…

  • 298 €/m2
  • 519 m2

Irig Vrdnik

154,500 €

Vrdnik-Fantastična Građevinska Parcela 3000 m2 na brdu sa Pogledom na Pavlovačko Jezero za Probrane-065/385 8880…

  • 52 €/m2
  • 3000 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

137,950 €

Nudimo vam zemljište u Bukovcu široko i prostrano, sama parcela je7441m2 sa širinom u najužem delu od 77m. Moguća parcelacija i gradnja vikendic…

  • 19 €/m2
  • 7441 m2