Novi Sad - Futog

U Futogu, u građevinskoj zoni, nudimo nekoliko atraktivnih parcela idealnih za izgradnju porodičnih kuća, vila ili stambenih objekata sa više jedinica. Placevi imaju direktan pristup asfaltiranom putu, a sva potrebna infrastruktura nalazi se u ne

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 103 €/m2
  • Površina: 587 m2
PRODAJA

60,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7001553
  • Površina : 587 m2
  • Cena : 60,400 €
  • Cena po m2 : 102.90 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog

U Futogu, u građevinskoj zoni, nudimo nekoliko atraktivnih parcela idealnih za izgradnju porodičnih kuća, vila ili stambenih objekata sa više jedinica. Placevi imaju direktan pristup asfaltiranom putu, a sva potrebna infrastruktura nalazi se u neposrednoj blizini uz placeve, što omogućava brzu i jednostavnu gradnju. Kupovina je moguća pojedinačno ili u kombinaciji više parcela, pružajući fleksibilnost kako za porodično stanovanje, tako i za investitore koji planiraju stambeni razvoj. Ova lokacija nudi mirno okruženje, odličnu povezanost sa gradom i dugoročnu vrednost investicije. Ne propustite priliku – kontaktirajte nas već danas za više informacija i dogovor oko razgledanja! 063304062 Šifra agencije: 7001553 Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg.br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Bečej Bečej

58,900 €

Građevinska Parcela-2957 m2…

  • 20 €/m2
  • 2957 m2

Sremska Kamenica Institut

59,990 €

Paragovo-Lep Plac 906 m2 sa predivnim Pogledom- 065/385 8880…

  • 66 €/m2
  • 906 m2

Novi Sad Begeč

60,000 €

Pogodan Plac 2220 m2 na Glavnom Magistralnom putu za Bačku Palanku-065/385 8880…

  • 27 €/m2
  • 2220 m2

Sremska Kamenica Ledinci

56,650 €

Na prodaju: Izvanredan građevinski plac u Novim Ledincima s predivnim pogledom na Dunav i Novi Sad. Površine 482m², smešten iznad restorana Vidiko…

  • 118 €/m2
  • 482 m2

Sremska Kamenica Popovica

56,650 €

Popovica-Lep Građevinski plac 826 m2 u Budžaku-065/385 8880…

  • 69 €/m2
  • 826 m2

Sremski Karlovci Centar

52,000 €

Tražite savršenu lokaciju za izgradnju vašeg doma u Sremskim Karlovcima? Na prodaju je fantastična parcela u urbanom delu grada, u potesu Ćušilo…

  • 103 €/m2
  • 505 m2