Novi Sad - Futog

U Futogu, u građevinskoj zoni, nudimo nekoliko atraktivnih parcela idealnih za izgradnju porodičnih kuća, vila ili stambenih objekata sa više jedinica. Placevi imaju direktan pristup asfaltiranom putu, a sva potrebna infrastruktura nalazi se u ne

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 103 €/m2
  • Površina: 596 m2
PRODAJA

61,350 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7001554
  • Površina : 596 m2
  • Cena : 61,350 €
  • Cena po m2 : 102.94 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog

U Futogu, u građevinskoj zoni, nudimo nekoliko atraktivnih parcela idealnih za izgradnju porodičnih kuća, vila ili stambenih objekata sa više jedinica. Placevi imaju direktan pristup asfaltiranom putu, a sva potrebna infrastruktura nalazi se u neposrednoj blizini uz placeve, što omogućava brzu i jednostavnu gradnju. Kupovina je moguća pojedinačno ili u kombinaciji više parcela, pružajući fleksibilnost kako za porodično stanovanje, tako i za investitore koji planiraju stambeni razvoj. Ova lokacija nudi mirno okruženje, odličnu povezanost sa gradom i dugoročnu vrednost investicije. Ne propustite priliku – kontaktirajte nas već danas za više informacija i dogovor oko razgledanja! 063304062 Šifra agencije: 7001554 Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg.br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Futog

56,280 €

Najpovoljniji građevinski plac u mirnom delu Futoga – kompletna infrastruktura…

  • 82 €/m2
  • 683 m2

Novi Sad Futog

59,200 €

Nudimo vam super investiciono zmljište u Futogu na potezu ka Bačkom Petrovcu. Parcela koja se nalazi u građevinskoj industrijskoj zoni u neposredno…

  • 21 €/m2
  • 2876 m2

Novi Sad Futog

61,800 €

Dva građevinska placa - Futog…

  • 110 €/m2
  • 563 m2

* Voćnjak u punom rodu - Kisač *

66,950 €

* Voćnjak u punom rodu - Kisač *…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Irig Irig

59,740 €

Prelep plac na Fruškoj gori, pored manastira Novo Hopovo. 1381m2. …

  • 43 €/m2
  • 1381 m2

Novi Sad Begeč

69,000 €

Begeč-Uknjižen Građevinski Plac 1500 m2 u Urbanom delu na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • 47 €/m2
  • 1479 m2