Sremska Kamenica - Ledinci

Na prodaju su placevi u Ledincima, odlično pozicionirani i okruženi prirodom, savršeni za izgradnju vikendice ili porodične kuće. Lokacija pruža mirno i prijatno okruženje, idealno za one koji žele da uživaju u prirodi, a istovremeno budu na

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 41 €/m2
  • Površina: 1512 m2
PRODAJA

62,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7001560
  • Površina : 1512 m2
  • Cena : 62,300 €
  • Cena po m2 : 41.20 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Ledinci

Na prodaju su placevi u Ledincima, odlično pozicionirani i okruženi prirodom, savršeni za izgradnju vikendice ili porodične kuće. Lokacija pruža mirno i prijatno okruženje, idealno za one koji žele da uživaju u prirodi, a istovremeno budu nadomak grada. Placevi imaju odličnu orijentaciju i dovoljno prostora za izgradnju prostranog i funkcionalnog objekta, bilo da je reč o vikend odmoru ili trajnom porodičnom domu. Kompletna infrastruktura – struja, voda i ostala komunalna mreža – nalazi se u neposrednoj blizini udaljenosti na nekoliko desetina metara, što čini gradnju jednostavnom i efikasnom. Ova lokacija predstavlja sjajan spoj prirodnog ambijenta i urbanih pogodnosti, idealna za one koji žele da pobegnu od gradske gužve, a da im sve bude lako dostupno. Ne propustite ovu priliku – kontaktirajte nas već danas za više informacija i dogovor oko razgledanja! 063304060 Šifra agencije: 7001562 Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg.br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Begeč

59,800 €

Begeč-Uknjižen Lep Plac od 800 m2 sa Ruševnom kućom od 26 m2 u Zelenoj Oazi-065/385 8880…

  • 75 €/m2
  • 800 m2

Inđija Čortanovci

53,600 €

Građevinsko zemljište sa vikendicom i voćnjakom u Čortanovcima Prodaje se prostrano građevinsko zemljište od 1.740 m², smešteno u mirnom delu …

  • 31 €/m2
  • 1740 m2

Sremska Kamenica Popovica

56,650 €

Popovica-Lep Građevinski plac 826 m2 u Budžaku-065/385 8880…

  • 69 €/m2
  • 826 m2

Novi Sad Futog

59,250 €

Futog-Građevinski Plac 2876 m2 preko pruge u Poslovnoj Zoni-065/385 8880…

  • 21 €/m2
  • 2876 m2

Novi Sad Veternk

69,500 €

Veternik, Fešter. NA PRODAJU UKNJIŽENE GRAĐEVINSKE PARCELE! U pitanju je više uknjiženih gradjevinskih parcela, sa priključcima za vodu i kanali…

  • 103 €/m2
  • 674 m2

Novi Sad Futog

61,800 €

Dva građevinska placa - Futog…

  • 110 €/m2
  • 563 m2