Sremska Kamenica - Ledinci

Na prodaju su placevi u Ledincima, odlično pozicionirani i okruženi prirodom, savršeni za izgradnju vikendice ili porodične kuće. Lokacija pruža mirno i prijatno okruženje, idealno za one koji žele da uživaju u prirodi, a istovremeno budu na

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 41 €/m2
  • Površina: 1665 m2
PRODAJA

68,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7001562
  • Površina : 1665 m2
  • Cena : 68,600 €
  • Cena po m2 : 41.20 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Ledinci

Na prodaju su placevi u Ledincima, odlično pozicionirani i okruženi prirodom, savršeni za izgradnju vikendice ili porodične kuće. Lokacija pruža mirno i prijatno okruženje, idealno za one koji žele da uživaju u prirodi, a istovremeno budu nadomak grada. Placevi imaju odličnu orijentaciju i dovoljno prostora za izgradnju prostranog i funkcionalnog objekta, bilo da je reč o vikend odmoru ili trajnom porodičnom domu. Kompletna infrastruktura – struja, voda i ostala komunalna mreža – nalazi se u neposrednoj blizini udaljenosti na nekoliko desetina metara, što čini gradnju jednostavnom i efikasnom. Ova lokacija predstavlja sjajan spoj prirodnog ambijenta i urbanih pogodnosti, idealna za one koji žele da pobegnu od gradske gužve, a da im sve bude lako dostupno. Ne propustite ovu priliku – kontaktirajte nas već danas za više informacija i dogovor oko razgledanja! 063304062 Šifra agencije: 7001562 Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg.br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Institut

77,250 €

Paragovo-lep građevinski plac 944 m2 u visinskom kraju-065/385 8880…

  • 82 €/m2
  • 944 m2

Novi Sad Veternk

72,700 €

Veternik, Fešter. NA PRODAJU UKNJIŽENE GRAĐEVINSKE PARCELE! U pitanju je više uknjiženih gradjevinskih parcela, sa priključcima za vodu i kanali…

  • 103 €/m2
  • 706 m2

Sremska Kamenica Ledinci

62,300 €

Na prodaju su placevi u Ledincima, odlično pozicionirani i okruženi prirodom, savršeni za izgradnju vikendice ili porodične kuće. Lokacija pruža…

  • 41 €/m2
  • 1512 m2

Bečej, Kvalitetno poljoprivredno z

69,600 €

Bečej, Kvalitetno poljoprivredno zemljište od 4 ha 69a 46 m2…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

73,000 €

Odličan plac -Alibegovac…

  • 113 €/m2
  • 644 m2

Sremska Kamenica Rakovac

72,100 €

Rakovac - Sentić. FANTASTIČAN GRAĐEVINSKI PLAC SA POGLEDOM NA NOVI SAD! Ravan plac površine 794m2, fronta od 33m, na asfaltnom putu. Postoji mogu…

  • 91 €/m2
  • 794 m2