Petrovaradin (Novi Sad) - Bukovac

Nudimo vam zemljište u Bukovcu nadomak nacionalnog parka, okruženje je netaknuta priroda, sama parcela je 3148m2 sa širinom od 33m. Ovo poljoprivredno zemljište se vodi kao pašnjak 4 klase i nudi vam razne mogućnosti. Za više informacija poz

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 10 €/m2
  • Površina: 3148 m2
PRODAJA

31,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7001625
  • Površina : 3148 m2
  • Cena : 31,500 €
  • Cena po m2 : 10.01 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Bukovac

Nudimo vam zemljište u Bukovcu nadomak nacionalnog parka, okruženje je netaknuta priroda, sama parcela je 3148m2 sa širinom od 33m. Ovo poljoprivredno zemljište se vodi kao pašnjak 4 klase i nudi vam razne mogućnosti. Za više informacija pozovite: 063304062 Šifra oglasa: 7001625 Moj Dom nekretnine, Novi Sad | Reg. br. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Irig Vrdnik

28,000 €

Porodaje se zemljište površine 1020m2. …

  • 27 €/m2
  • 1020 m2

Novi Sad Begeč

32,000 €

Begeč-Povoljno Veliki Građevinski Plac 2325 m2-065/385 8880…

  • 14 €/m2
  • 2325 m2

Inđija Čortanovci

40,700 €

Čortanovci, Beli breg. Građevinski plac površine 1314m2, uknjižen 1/1 i potpuno ravan. Do samog placa put je nasut tucanikom, a lociran je nedalek…

  • 31 €/m2
  • 1314 m2

Građevinski plac za kuću 065/3858

35,000 €

Građevinski plac za kuću 065/3858-888…

  • 20 €/m2
  • 1740 m2

Irig Irig

40,000 €

Krušedol-Plac 3780 m2 u blizini naselja-065/385 8880…

  • 11 €/m2
  • 3780 m2

Zrenjanin Zrenjanin

32,000 €

Belo Blato-Veoma dobra i povoljna investicija…

  • 0 €/m2
  • 0 m2