Petrovaradin (Novi Sad) - Bukovac

Nudimo vam zemljište u Bukovcu široko i prostrano, sama parcela je7441m2 sa širinom u najužem delu od 77m. Moguća parcelacija i gradnja vikendica. Za više informacija pozovite: 063304062 Šifra oglasa: 7001626 Moj Dom nekretnine, Novi Sad | Re

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 19 €/m2
  • Površina: 7441 m2
PRODAJA

137,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7001626
  • Površina : 7441 m2
  • Cena : 137,950 €
  • Cena po m2 : 18.54 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Bukovac

Nudimo vam zemljište u Bukovcu široko i prostrano, sama parcela je7441m2 sa širinom u najužem delu od 77m. Moguća parcelacija i gradnja vikendica. Za više informacija pozovite: 063304062 Šifra oglasa: 7001626 Moj Dom nekretnine, Novi Sad | Reg. br. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Sremski Karlovci Zanoš

144,200 €

Predstavljamo vam građevinsku parcelu površine 1.652m² u atraktivnom delu Petrovaradina (Zanoš), udaljenu samo četiri minuta vožnje od glavnog p…

  • 87 €/m2
  • 1652 m2

Inđija Inđija

143,000 €

Inđija, Čortanovci, Odličan veliki plac u vikend naselju - može se podeliti na dva ili tri placa…

  • 28 €/m2
  • 5091 m2

Sremska Kamenica Popovica

129,000 €

Plac, površine 1121m2, Popovica. …

  • 115 €/m2
  • 1121 m2

Sremska Kamenica Paragovo

139,000 €

Na prodaju plac u Sremskoj Kamenici, naselje Paragovo, površine 1954 m². Plac je uknjižen 1/1 i nalazi se na idealnoj lokaciji, samo 50 metara od g…

  • 71 €/m2
  • 1954 m2

Sremska Kamenica Čardak

141,135 €

Čardak, Sr.Kamenica, građevinski plac uz Nacionalni park.…

  • 77 €/m2
  • 1827 m2

Beočin Beočin

144,200 €

Plac sa pogledom na Novi Sad – Rakovac, Salaksije…

  • 144 €/m2
  • 1000 m2