Novi Sad - Adice

Plac na Adicama površine 725m2 na kome postoje lokacijski uslovi za gradnju urbane vile Odlična prilika za investitore Mogu se izgraditi dve vile od po 200m2 u osnovi P+1+Pk Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174) Cena je sa agencijskom provi

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 297 €/m2
  • Površina: 520 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7001645
  • Površina : 520 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 297.12 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice

Plac na Adicama površine 725m2 na kome postoje lokacijski uslovi za gradnju urbane vile Odlična prilika za investitore Mogu se izgraditi dve vile od po 200m2 u osnovi P+1+Pk Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174) Cena je sa agencijskom provizijom 3%

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Futog

151,900 €

Futog-Veliki Građevinski Plac 6490 m2 preko pruge u Poslovnoj Zoni-065/385 8880…

  • 23 €/m2
  • 6495 m2

Novi Sad Futog

145,000 €

Futog-Plac 730 m2 na Glavnom putu kod Poljoprivredne škole sa Halom-065/385 8880…

  • 198 €/m2
  • 732 m2

Sremska Kamenica Institut

154,500 €

Sremska Kamenica-Pogodan Plac 2397 m2 na Čardaku za kupce sa Posebnim stilom života - 065/385 8880…

  • 64 €/m2
  • 2397 m2

Novi Sad Adice

154,500 €

Adice-Uknjižen Građevinski Plac 518 m2 u mirnom kraju-065/385 8880…

  • 298 €/m2
  • 519 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

160,268 €

ATRAKTIVAN GRAĐEVINSKI PLAC – BOCKE | SVA INFRASTRUKTURA | BLIZINA NOVOG MOSTA…

  • 206 €/m2
  • 778 m2

Irig Vrdnik

154,500 €

Vrdnik-Fantastična Građevinska Parcela 3000 m2 na brdu sa Pogledom na Pavlovačko Jezero za Probrane-065/385 8880…

  • 52 €/m2
  • 3000 m2