Sremska Kamenica - Rakovac

Retko u ponudi! Oglasavamo prodaju placa na Salaksijama! Pogled na panoramu celog Novog Sada, plac ukupne povrsine 1500m2, pravilnog pravougaonog oblika dimenzija 30x50. Plac se nalazi u gradjevinskoj zoni, struja i voda su pored placa. Ako t

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 72 €/m2
  • Površina: 1503 m2
PRODAJA

108,150 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7001670
  • Površina : 1503 m2
  • Cena : 108,150 €
  • Cena po m2 : 71.96 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Rakovac

Retko u ponudi! Oglasavamo prodaju placa na Salaksijama! Pogled na panoramu celog Novog Sada, plac ukupne povrsine 1500m2, pravilnog pravougaonog oblika dimenzija 30x50. Plac se nalazi u gradjevinskoj zoni, struja i voda su pored placa. Ako trazite idealno mesto za izgradnju kuce ili vikendice onda je to ovo! Privatnost, mir, tisina i priroda. Kontakt telefon: 0638822439 Sifra oglasa: 7001670 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Irig Vrdnik

103,000 €

Vrdnik-Plac 1000 m2 u Mirnom kraju-065/385 8880…

  • 103 €/m2
  • 1000 m2

Vrdnik-Građevinski Plac 1730 m2 u

108,000 €

Vrdnik-Građevinski Plac 1730 m2 u blizini Kompleksa *Fruške Terme*-prilaz je tvrdi put - 065/385 8880…

  • 62 €/m2
  • 1729 m2

Sremska Kamenica Institut

110,000 €

Sremska Kamenica-Bocke-Najlepši ravan Građevinski Plac 532 m2 u Zelenoj Oazi sa pogledom na grad-065/385 8880…

  • 207 €/m2
  • 532 m2

Inđija Inđija

105,000 €

Inđija-Brdež- Kod Krsta-Ekskluziva-…

  • 26 €/m2
  • 4064 m2

Inđija Inđija

103,000 €

Banstol-Veeliki Ravan Građevinski Plac 7000 m2 u Zelenom kraju-065/385 8880…

  • 15 €/m2
  • 7067 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Puckaroš

99,000 €

Nudimo vam atraktivno pozicionirane parcele na lokaciji Puckaroš - Širine u Petrovaradinu, idealne za izgradnju kuća ili manjih stambenih objekata.…

  • 104 €/m2
  • 954 m2