-

Na izuzetno atraktivnoj i perspektivnoj lokaciji, na relaciji Petrovaradin–Bukovac, u neposrednoj blizini samog naselja, nalaze se odlično pozicionirani građevinski placevi koji predstavljaju retku i izuzetno isplativu investicionu priliku. Place

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 93 €/m2
  • Površina: 584 m2
PRODAJA

54,160 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7001747
  • Površina : 584 m2
  • Cena : 54,160 €
  • Cena po m2 : 92.74 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :

Na izuzetno atraktivnoj i perspektivnoj lokaciji, na relaciji Petrovaradin–Bukovac, u neposrednoj blizini samog naselja, nalaze se odlično pozicionirani građevinski placevi koji predstavljaju retku i izuzetno isplativu investicionu priliku. Placevi su ravni, pravilnog oblika, sa asfaltiranim prilazom u neposrednoj blizini, što omogućava brzu i jednostavnu realizaciju buduće gradnje. U ponudi je mogućnost kupovine pojedinačnih placeva ili više parcela u celini, pri čemu svaki plac ima površinu od oko 600 m². Prema važećim urbanističkim uslovima dozvoljena je gradnja stambenih objekata – porodičnih kuća spratnosti P+SP+PK, što ovu lokaciju čini idealnom za miran i kvalitetan porodični život, ali i izuzetno atraktivnom za investitore. Zahvaljujući poziciji, infrastrukturnim uslovima i fleksibilnosti u kupovini, placevi su savršeni kako za formiranje modernog stambenog naselja, tako i za razvoj investicionih ili poslovnih projekata sa dugoročnim potencijalom rasta vrednosti. Za više informacija pozovite: 063 304 062, 063446559 Šifra oglasa: 7001747 Moj Dom nekretnine, Novi Sad – Reg. br. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Ledinci

61,800 €

Na prodaju: Izvanredan građevinski plac u Novim Ledincima s predivnim pogledom na Dunav i Novi Sad. Površine 477m², smešten iznad restorana Vidiko…

  • 130 €/m2
  • 477 m2

Inđija Inđija

49,000 €

Banstol-*Super Povoljno*-Veliki Građevinski Plac 2165 m2 u Zelenoj Oazi sa bezplatnom strujom-065/385 8880…

  • 23 €/m2
  • 2165 m2

Novi Sad Futog

60,400 €

U Futogu, u građevinskoj zoni, nudimo nekoliko atraktivnih parcela idealnih za izgradnju porodičnih kuća, vila ili stambenih objekata sa više jedi…

  • 103 €/m2
  • 587 m2

Sremski Karlovci Centar

52,000 €

Tražite savršenu lokaciju za izgradnju vašeg doma u Sremskim Karlovcima? Na prodaju je fantastična parcela u urbanom delu grada, u potesu Ćušilo…

  • 103 €/m2
  • 505 m2

Na izuzetno atraktivnoj i perspekti

54,160 €

Na izuzetno atraktivnoj i perspektivnoj lokaciji, na relaciji Petrovaradin–Bukovac, u neposrednoj blizini samog naselja, nalaze se odlično pozicion…

  • 93 €/m2
  • 584 m2

Sremska Kamenica Popovica

45,000 €

Sremska Kamenica-Artiljevo-Povoljno Lep Plac 1544 m2 na Fruškoj gori-065/385 8880…

  • 29 €/m2
  • 1544 m2