-

Na izuzetno atraktivnoj i perspektivnoj lokaciji, na relaciji Petrovaradin–Bukovac, u neposrednoj blizini samog naselja, nalaze se odlično pozicionirani građevinski placevi koji predstavljaju retku i izuzetno isplativu investicionu priliku. Place

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 93 €/m2
  • Površina: 1174 m2
PRODAJA

108,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7001748
  • Površina : 1174 m2
  • Cena : 108,900 €
  • Cena po m2 : 92.76 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :

Na izuzetno atraktivnoj i perspektivnoj lokaciji, na relaciji Petrovaradin–Bukovac, u neposrednoj blizini samog naselja, nalaze se odlično pozicionirani građevinski placevi koji predstavljaju retku i izuzetno isplativu investicionu priliku. Placevi su ravni, pravilnog oblika, sa asfaltiranim prilazom u neposrednoj blizini, što omogućava brzu i jednostavnu realizaciju buduće gradnje. U ponudi je mogućnost kupovine pojedinačnih placeva ili više parcela u celini, pri čemu svaki plac ima površinu od oko 600 m². Prema važećim urbanističkim uslovima dozvoljena je gradnja stambenih objekata – porodičnih kuća spratnosti P+SP+PK, što ovu lokaciju čini idealnom za miran i kvalitetan porodični život, ali i izuzetno atraktivnom za investitore. Zahvaljujući poziciji, infrastrukturnim uslovima i fleksibilnosti u kupovini, placevi su savršeni kako za formiranje modernog stambenog naselja, tako i za razvoj investicionih ili poslovnih projekata sa dugoročnim potencijalom rasta vrednosti. Za više informacija pozovite: 063 304 062, 063 446 559 Šifra oglasa: 7001748 Moj Dom nekretnine, Novi Sad – Reg. br. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Puckaroš

99,000 €

Nudimo vam atraktivno pozicionirane parcele na lokaciji Puckaroš - Širine u Petrovaradinu, idealne za izgradnju kuća ili manjih stambenih objekata.…

  • 104 €/m2
  • 954 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

103,000 €

Novi Sad okolina-Ograđena Plantaža 950 stabala Lešnika na Placu od 16000m2…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Beočin Beočin

113,300 €

Beočin-Velika Parcela 7500m2 iznad Centra sa Pogledom na Novi Sad-065/385 8880…

  • 15 €/m2
  • 7500 m2

Sremska Kamenica Rakovac

108,150 €

Retko u ponudi! Oglasavamo prodaju placa na Salaksijama! Pogled na panoramu celog Novog Sada, plac ukupne povrsine 1500m2, pravilnog pravougaonog …

  • 72 €/m2
  • 1504 m2

Sremska Kamenica Institut

110,000 €

Sremska Kamenica-Bocke-Najlepši ravan Građevinski Plac 532 m2 u Zelenoj Oazi sa pogledom na grad-065/385 8880…

  • 207 €/m2
  • 532 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

115,000 €

Građevinske parcele - Puckaroš, Petrovaradin…

  • 52 €/m2
  • 2200 m2