Petrovaradin (Novi Sad) - Bukovac

Na prodaju je izuzetna investiciona prilika u Bukovcu – prostran građevinski plac površine oko 1.433 m², smešten na odličnoj i traženoj lokaciji unutar naselja, sa asfaltnim prilazom i lakim pristupom svim važnim sadržajima. Prema važećim

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 82 €/m2
  • Površina: 1433 m2
PRODAJA

118,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7001751
  • Površina : 1433 m2
  • Cena : 118,100 €
  • Cena po m2 : 82.41 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Bukovac

Na prodaju je izuzetna investiciona prilika u Bukovcu – prostran građevinski plac površine oko 1.433 m², smešten na odličnoj i traženoj lokaciji unutar naselja, sa asfaltnim prilazom i lakim pristupom svim važnim sadržajima. Prema važećim urbanističkim uslovima dozvoljena je izgradnja stambenih objekata – porodičnih kuća spratnosti P+SP+PK, što ovu nekretninu čini idealnom kako za sigurno investiranje, tako i za kvalitetan porodični život u mirnom okruženju, nadomak Novog Sada. Lokacija pruža savršen balans privatnosti, prirodnog okruženja i dobre saobraćajne povezanosti. Za više informacija pozovite: 063 446 559, 063 304 062 Šifra oglasa: 7001751 Moj Dom nekretnine, Novi Sad – Reg. br. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

115,000 €

Građevinske parcele - Puckaroš, Petrovaradin…

  • 52 €/m2
  • 2200 m2

Irig Vrdnik

123,600 €

Odličan plac Vrdnik- Bekatovo sa predivnim pogledom 0653858888…

  • 48 €/m2
  • 2588 m2

Novi Sad Veternk

118,450 €

Na prodaju građevinski plac 525m² u mirnom delu Veternika – idealan za porodičnu kuću! Prodajemo odličan građevinski plac površine 525m², s…

  • 226 €/m2
  • 525 m2

Sremska Kamenica Institut

120,700 €

Paragovo-Lep Plac u Građevinskoj zoni-065/385 8880…

  • 72 €/m2
  • 1674 m2

Sremska Kamenica Paragovo

113,000 €

Novi Sad-Paragovo, velik plac 1800m2,front je 12,5m. Voda uvedena na placu.Gas i struja su uvedeni na susednim placevima…

  • 63 €/m2
  • 1804 m2

Inđija Maradik

113,300 €

Ne propustite priliku – kontaktirajte nas već danas za više informacija i dogovor oko razgledanja! 063304062 Šifra agencije: 7001556 Moj Dom nekr…

  • 4 €/m2
  • 26414 m2