Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar Iznajmljujemo odličan dupleksa u strogom centru grada od 136m2, na III spratu. Stan je strukturno petosoban, odlična prilika za poslovni prostor, kancelarije. Za sve dodatne informacije pozovite. Kontakt - 063446559 Šifra - 1031

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 7 €/m2
  • Površina: 136 m2
IZDAVANJE

1,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9106755
  • Površina : 136 m2
  • Cena : 1,000 €
  • Cena po m2 : 7.35 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 3/0

Novi Sad - Centar Iznajmljujemo odličan dupleksa u strogom centru grada od 136m2, na III spratu. Stan je strukturno petosoban, odlična prilika za poslovni prostor, kancelarije. Za sve dodatne informacije pozovite. Kontakt - 063446559 Šifra - 1031237 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Betanija

570 €

Izdaje se stan u ul.Branimira Ćosića, 64m2.Odmah useljiv. ID#10366…

  • Soba: 2.0
  • 9 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Grbavica

250 €

Kompletno opremljena garsonjera na Grbavici 250 eur - ključ u kancelariji ID#12068…

  • Soba: 0.5
  • 10 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

500 €

Izdavanje stana-Bulevar Patrijarha Pavla, Dve spavaće sobe ID#11633…

  • Soba: 2.5
  • 10 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Socijalno

450 €

Rotkvarija, jednoiposoban, namešten stan- KRALJEV PARK. …

  • Soba: 2.0
  • 14 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Centar

280 €

ODLIČNA NAMEŠTENA GARSONJERA 25M2 CENTAR GRADA, VUKA KARADŽIĆA ULICA, 280EU…

  • Soba: 0.5
  • 11 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Detelinara

400 €

Izdavanje stana – Nova Detelinara, 62m²…

  • Soba: 2.0
  • 6 €/m2
  • 62 m2