Novi Sad - Sajmište

Izdaje se dvoiposoban stan, potpuno namešten, prostran, čist i svetao sa dve terase. Odlična lokacija, u blizini Medicinskog fakulteta i Sajma. U neposrednoj blizini su i škola, vrtić, bazen i sportski tereni. Stan je dvorišno orijentisan, a na

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 9 €/m2
  • Površina: 46 m2
IZDAVANJE

400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9106695
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 400 €
  • Cena po m2 : 8.70 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/0

Izdaje se dvoiposoban stan, potpuno namešten, prostran, čist i svetao sa dve terase. Odlična lokacija, u blizini Medicinskog fakulteta i Sajma. U neposrednoj blizini su i škola, vrtić, bazen i sportski tereni. Stan je dvorišno orijentisan, a nalazi se u mirnom kraju sa zelenilom. Kontakt: 062205251 Sifra: 9106695 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174 Two-Bedroom Apartment A two-bedroom apartment for rent, fully furnished, spacious, clean, and bright, featuring two terraces. Excellent location — near the Faculty of Medicine and the Fair. Schools, kindergartens, a swimming pool, and sports facilities are also within walking distance. The apartment is courtyard-oriented and situated in a quiet, green neighborhood. Contact: +381 62 205 251 Code: 9106695 Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. No. 174 Двухкомнатная квартира Сдаётся полностью меблированная, просторная, чистая и светлая квартира с двумя террасами. Отличное местоположение — рядом Медицинский факультет и Ярмарка. В непосредственной близости находятся школа, детский сад, бассейн и спортивные площадки. Квартира ориентирована во двор и расположена в тихом, зелёном районе. Контакт: +381 62 205 251 Код: 9106695 Агентство недвижимости Moj Dom, Нови-Сад, Рег. № 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

550 €

Bulevar Kralja petra I , 2.5 soban stan u ponudi ID#11665…

  • Soba: 2.5
  • 10 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

340 €

Odmah useljiv dvosoban stan …