Petrovaradin (Novi Sad) - Alibegovac

Luksuzan stan sa doživljajem kuće na Alibegovcu. površine 205m2. Okružen zelenilom i dečijim igralištem. Od Novog Sada udaljen na samo 5 minuta vožnje. Na donjoj etaži se nalaze dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 9 €/m2
  • Površina: 205 m2
IZDAVANJE

1,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9106039
  • Površina : 205 m2
  • Cena : 1,900 €
  • Cena po m2 : 9.27 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Alibegovac
  • Broj soba : 6.0
  • Sprat: 0/0

Luksuzan stan sa doživljajem kuće na Alibegovcu. površine 205m2. Okružen zelenilom i dečijim igralištem. Od Novog Sada udaljen na samo 5 minuta vožnje. Na donjoj etaži se nalaze dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i dve ostave. Na gornjoj etaži se nalaze tri spavaće sobe, zajedničko kupatilo sa saunom i master spavaća soba sa zasebnim kupatilom. Stan poseduje terasu od 32m2 plus pripadajuće dvorište. U sklopu kuće je i kancelarija u koju se ulazi iz stana kao i sa ulice. U stan je intergisan Smart Home, koji vam omogućava kontrolu grejanja, hlađenja, pokretanje roletni i paljenje svetala. U sklopu stana je garaža a ispred ulaznih vrata pripadajuće parking mesto. Cena zakupa iznosi 1900e + depozit + posrednička naknada u iznosu od 50% Za više informacija pozovite: 0691020512 Šifra - 9106039 (Moj Dom Nekretnine, Novi Sad, Reg. Br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

270 €

Iznajmljujem komfornu garsonjeru na Novom Naselju, Šarengrad. Garsonjera se iznajmljuje nameštena, nalazi se u zgradi sa liftom. Oko zgrade puno par…

  • Soba: 0.5
  • 8 €/m2
  • 33 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

550 €

Petrovaradin-Veliki Četvorosoban stan 55 m2 -Zakupnina 550e-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 10 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

450 €

Novi Sad, Bulevar - 48m2 …

  • Soba: 2.0
  • 9 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Sajmište

450 €

Sajmište, odličan stan samo za odabrane ID#10565…