Sremska Kamenica - Bocke

Kuća je udaljena 10 minuta kolima od tržnog centra Promenade i ostalih ključnih objekata u gradu, ali i dalje smeštena na ivici građevinske tone u uvali okružena drveće, potokom sa sopstvenim mostom. Ograđena je, završena i održavana. Prost

  • Broj prostorija: 7.0
  • Cena po m2: 1,196 €/m2
  • Površina: 250 m2
PRODAJA

299,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3002425
  • Površina : 250 m2
  • Cena : 299,000 €
  • Cena po m2 : 1196.00 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Bocke
  • Broj soba : 7.0
  • Površina placa: 1437 m2

Kuća je udaljena 10 minuta kolima od tržnog centra Promenade i ostalih ključnih objekata u gradu, ali i dalje smeštena na ivici građevinske tone u uvali okružena drveće, potokom sa sopstvenim mostom. Ograđena je, završena i održavana. Prostrana je sa visokim plafonima, velikim podrumom i dodatnim prostorijama. Moguće je adaptirati tavan u još jednu sobu. Dva kupatila, 3 spavaće sobe, veliku dnevnu kuhinju i dnevnu, jednu pomoćnu prostoriju i veliki podrum, kao i među sprat kao sekundarnu dnevnu sobu. Zidovi su svi dupla cigla (pola metra zid). Tavan i crepovi u dobrom stanju. Parket, mermer u ulazu. Sa velikim i ograđenim dvorištem, ima svoj most koji prolazi iznad potoka, kao i jedno mesto za parkiranje na ulici. Okrenuta je ka suncu, tj. na jug. Drvo trešnje, ruže, zimzeleno drveće raznih vrsta, kao i drveće oraha koje rađa, ukrašavaju dvorište. Priključena legalno na struju (digitalni sat) i vodu. Moguće priključenje na gas. Pored toga ima i veliki kopani bunar sa hidroforom koji može da se koristi kao besplatna voda ili u slučaju nestanka gradske. Sprovedeno grejanje od centralnog kotla u sve sobe do radijatora. Kotao je na struju. U prvoj je zoni gradskog saobraćaja, a stanica je na glavnom putu 3 minuta peške. Kuća nije na brdu tako da zimi dolazak nije otežan. Dve terase i dodatno ograđen veliki deo dvorišta za psa. (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

298,000 €

Prostrana porodična kuća na Telepu sa dvorištem…

  • Soba: 5.0
  • 1,987 €/m2
  • 150 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Blok vila

299,000 €

Petrovaradin, Blok vila.FANTASTIČNA, ODLIČNO ODRŽAVANA KUĆA P+II, sa odličnim podrumom, garažom i tavanom. Kuća je površine 330m2, na placu 2…

  • Soba: 8.0
  • 906 €/m2
  • 330 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

299,000 €

PETROVARADIN,  jedan od najlpših delova Novog Sada za individualno stanovanje,u porodičnim kućama na par minuta …

  • Soba: 8.0
  • 1,929 €/m2
  • 155 m2

Sremski Karlovci Centar

300,000 €

Predstavljamo vam kuću u jednom od najlepših naselja u Sremskim Karlovcima! Ova predivna porodična kuća nudi ne samo udobnost već i spektakulara…

  • Soba: 5.0
  • 673 €/m2
  • 446 m2

Sremski Karlovci Centar

290,000 €

Salonska kuća sa poslovnim objektom u centru Sremskih Karlovaca.Uknjižena ID#10602…

  • Soba: 4.5
  • 881 €/m2
  • 329 m2

Beočin Čerević

300,000 €

Na prostranom placu od skoro 2000m², nudimo jedinstveni seoski turistički pansion uz Dunav, nedaleko od parka Fruške Gore, smešten u Čereviću, 2…

  • Soba: 10.5
  • 898 €/m2
  • 334 m2