Petrovaradin (Novi Sad) - Stari Majur

Na prodaju kuća Petrovradin, idealna za porodično stanovanje, na najtraženijoj lokaciji – preko puta kuće se nalazi dečije igralište, paralelna ulica sa osnovnom školom, na 5 minuta hoda do tvrđave. Kuća je sa dve odvojene stambene jedinic

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,060 €/m2
  • Površina: 250 m2
PRODAJA

515,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3002604
  • Površina : 250 m2
  • Cena : 515,000 €
  • Cena po m2 : 2060.00 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Stari Majur
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 500 m2

Na prodaju kuća Petrovradin, idealna za porodično stanovanje, na najtraženijoj lokaciji – preko puta kuće se nalazi dečije igralište, paralelna ulica sa osnovnom školom, na 5 minuta hoda do tvrđave. Kuća je sa dve odvojene stambene jedinice koja u prizemlju ima lokal od oko 45m2 koji gleda na ulicu ali može se ući i iz kuće. Donja etaža (ne računajući lokal) je jednosobna sa dnevnim boravkom i kuhinjom, kupatilom i odvojenom spavaćom sobom, ima ukupno oko 50m2. Gornja kuća je dvosobna, sa ogromnim dnevnim boravkom i hodnikom, dve spavaće sobe (iz jedne se ulazi u garderober) i kupatilom, ima oko 100m2, renovirana prošle godine. Ima mogućnost proširivanja (napravljene stepenice i sazidan zid i pod). Grejanje je na gas. Plac je površine oko 500m2, u dvorištu se nalazi veliki magacin od oko 120m2 kao i dva manja pojedinačne kvadrature od oko 40m2 (trenutno se koristi za izdavanje stolarske radionice). Na krovu magacina je napravljeno gornje dvorište sa veštačkom travom koje se leti koristi za bazen i roštilj, ima pogled na voćnjake i tvrđavu. Za sve dodatne informnacije kontaktirajte nas: 063304062 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Zrenjanin Zrenjanin

515,000 €

RB:12313131…

  • Soba: 5.0
  • 2,550 €/m2
  • 202 m2

Sremska Kamenica Paragovo

515,000 €

Prelepa kuća u prirodi, Fruška gora, nadomak N.Sada…

  • Soba: 3.0
  • 4,292 €/m2
  • 120 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

515,000 €

Prodaja nekretnina Petrovaradin, prizemna kuća., Troiposobna kuca, prizemna, 127 m2 i pomocni objekti u dvoristu 48 21 m2. To je bila mala stara kuc…

  • Soba: 3.5
  • 4,055 €/m2
  • 127 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

515,000 €

Kuća sa bazenom-Sr.Kamenica…

  • Soba: 5.0
  • 2,012 €/m2
  • 256 m2

Irig Irig

515,000 €

PRODAJE SE IZUZETAN KOMPLEKS NA IRIŠKOM VENCU – 4.700 m²…

  • Soba: 6.0
  • 1,776 €/m2
  • 290 m2

Novi Sad Kać

515,000 €

Kać - na prodaju trosobna kuća od 114m2 i hala od 230 m2 na velikom placu od 3952m2. Nalazi se na prometnom mestu, pogodno je za razne delatnosti, n…

  • Soba: 3.0
  • 4,518 €/m2
  • 114 m2