Irig - Irig

Nudimo vam Kuću u Irigu na samom izlazu prema Rumi. Plac je pozicioniran na uzvišenju pa ima lep pogled na okruženje. Objekat iziskuje ulaganja ili se može posmatrati više za rekonstrukciju i izgradnju objekta sa dobrom pozicijom. Za sve dodatne

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 885 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

56,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3004106
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 56,650 €
  • Cena po m2 : 885.16 €/m2
  • Grad : Irig
  • Lokacija : Irig
  • Broj soba : 2.5
  • Površina placa: 522 m2

Nudimo vam Kuću u Irigu na samom izlazu prema Rumi. Plac je pozicioniran na uzvišenju pa ima lep pogled na okruženje. Objekat iziskuje ulaganja ili se može posmatrati više za rekonstrukciju i izgradnju objekta sa dobrom pozicijom. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas: 063304062 Šifra: 3004106 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremski Karlovci Centar

49,000 €

Sremski Karlovci-Spuštena Cena-Vikend kuća 57 m2 na Placu 5330 m2 sa pogledom-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 860 €/m2
  • 57 m2

Turija , odlična starija vojvođan

55,000 €

Turija , odlična starija vojvođanska kuća restaurirana, ostalo je da se unutra sredi i finišira.Za ljubitelje,prirod…

  • Soba: 2.5
  • 671 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Okolina-Uknjižena kuća 1

65,000 €

Novi Sad Okolina-Uknjižena kuća 155 m2 sa Ekonomskim dvorištem 2550 m2 pogodno za Biznis-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 419 €/m2
  • 155 m2

Srbobran Srbobran

65,000 €

Srbobran, Odlična renovirana kuća sa dva lokala- može kredit za mlade…

  • Soba: 3.0
  • 376 €/m2
  • 173 m2

U Ravnom Selu ekskluzivno prodajemo

62,000 €

U Ravnom Selu ekskluzivno prodajemo ili menjamo za stan u Novom Sadu seosko domaćinstvo koje se sastoji od kuće na placu površine 500 m², sa dodat…

  • Soba: 3.0
  • 310 €/m2
  • 200 m2

Srbobran Nadalj

65,000 €

Na pola sata vožnje od Novog Sada, u tišini bačke ravnice, smešten je Nadalj – selo koje kao da je sačuvano za one koji traže mir, autentič…

  • Soba: 3.0
  • 500 €/m2
  • 130 m2