Bečej - Bečej

U extra zoni, u strogom centru grada. Bečeja prodajemo trosobnu prizemnu kuću sa kolskim ulazom, i pomoćnom zgradom u kojoj je još jedan trosoban stan, Priključena je na internet, fiksni telefon, centralno grejanje na gas, gradsku kanalizaciju

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 531 €/m2
  • Površina: 194 m2
PRODAJA

103,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3002269
  • Površina : 194 m2
  • Cena : 103,000 €
  • Cena po m2 : 530.93 €/m2
  • Grad : Bečej
  • Lokacija : Bečej
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 291 m2

U extra zoni, u strogom centru grada. Bečeja prodajemo trosobnu prizemnu kuću sa kolskim ulazom, i pomoćnom zgradom u kojoj je još jedan trosoban stan, Priključena je na internet, fiksni telefon, centralno grejanje na gas, gradsku kanalizaciju, na ukupnoj površini 291m2(Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Dve kuće na jednom placu – odli

103,000 €

Dve kuće na jednom placu – odlična prilika u Bačkoj Palanci!…

  • Soba: 4.0
  • 431 €/m2
  • 239 m2

Irig Vrdnik

105,000 €

Vrdnik-Vikendica 128 m2 na Lepom Placu 1760 m2 u Zelenoj Oazi-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 820 €/m2
  • 128 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

99,000 €

Odlična vikendica u  Bockama 7 km od Promende,struja ,gas pored na placu.Plac ima   694 m2 i gleda na No…

  • Soba: 3.5
  • 1,338 €/m2
  • 74 m2

Srbobran Srbobran

103,000 €

Srbobran, Salonska kuća u centru Srbobrana…

  • Soba: 2.0
  • 563 €/m2
  • 183 m2

Titel Titel

103,000 €

Kuća u Titelu ID#4870…

  • Soba: 4.0
  • 1,010 €/m2
  • 102 m2

Titel Titel

99,900 €

Mošorin-kuća sa objektima u funkciji Poljoprivrede…

  • Soba: 3.5
  • 675 €/m2
  • 148 m2