Inđija - Čortanovci

Agencija Moj Dom nekretnine (Novi Sad, Reg. br. 174) nudi vikend kuću površine 56 m² (uknjiženo 30 m²) sa pomoćnim objektom od 20 m² i zemljištem ukupne površine 1.6 ha, u prelepom prirodnom ambijentu blizu Vile Stanković i Dunava.

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,439 €/m2
  • Površina: 76 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3004585
  • Površina : 76 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 2439.47 €/m2
  • Grad : Inđija
  • Lokacija : Čortanovci
  • Broj soba : 2.0
  • Površina placa: 15635 m2

Agencija Moj Dom nekretnine (Novi Sad, Reg. br. 174) nudi vikend kuću površine 56 m² (uknjiženo 30 m²) sa pomoćnim objektom od 20 m² i zemljištem ukupne površine 1.6 ha, u prelepom prirodnom ambijentu blizu Vile Stanković i Dunava. Ograđeno dvorište: 7 ari sa dve zatvorene terase Voćnjak sa 40 stabala šljive Poljoprivredno zemljište: 1.53 ha Registrovano gazdinstvo – spremno za nastavak seoskog turizma Sadržaji i pogodnosti: Voda, struja, inverter klima Internet, kablovska TV Mogućnost priključka na gas Podrum, pomoćne prostorije Uknjiženo – bez tereta Pogodno za: Seoski turizam i iznajmljivanje Sportsko-rekreativne sadržaje Porodično gazdinstvo ili vikend boravak Prava prilika za investiciju u prirodi, na korak od Dunava! Kontakt: 0603088993 Moj Dom nekretnine, Novi Sad – Reg. br. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

195,000 €

Novi Sad-Ledinci,višesobna vikend kuća, komforna i prostrana , ima i garsonjeru odvojenu u dvorištu, na lepom placu…

  • Soba: 5.0
  • 1,291 €/m2
  • 151 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

185,400 €

Novi Sad,Sremska Kamenica,višesobna kuća u funkciji dva odvojena stana,grejanje na gas,plac 300m2. (Bomil nekretnine,…

  • Soba: 5.5
  • 1,994 €/m2
  • 93 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

188,800 €

PRODAJE SE NOVA, NEUSELJAVANA, TEK ZAVRŠENA KUĆA NA ODLIČNOJ LOKACIJI, nekoliko minuta vožnje od grada, u mirnom i n…

  • Soba: 3.0
  • 2,098 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Centar

195,000 €

Novi Sad,Širi Centar,ruševan objekat, predvidjena je poslovna zgrada,bruto oko 800m2,p 2 pk, front je 13m a sam plac 5…

  • Soba: 3.0
  • 1,204 €/m2
  • 162 m2

Novi Sad Futog

180,000 €

Futog-Uknjižena kuća 156 m2 starije gradnje sa Lokalom i Podrumom u blizini Dunava-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 1,154 €/m2
  • 156 m2

Irig Irig

180,250 €

Na prodaju kuća sa poslovnim prostorom – Irig, blizina Vrdnika i budućeg autoputa U atraktivnom i perspektivnom delu Iriga, u neposrednoj blizini…

  • Soba: 5.0
  • 959 €/m2
  • 188 m2