Sremska Kamenica - Čardak

Prodajemo vikend kuću na Čardaku, smeštenu na prelepom placu površine 977m², sa izvanrednim pogledom na Novi Sad. Plac je širine 30 metara, što ga čini jednim od retkih placeva na Čardaku sa tolikom širinom. Parcela je pod blagim nagibom i

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 6,665 €/m2
  • Površina: 34 m2
PRODAJA

226,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3004750
  • Površina : 34 m2
  • Cena : 226,600 €
  • Cena po m2 : 6664.71 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Čardak
  • Broj soba : 2.0
  • Površina placa: 977 m2

Prodajemo vikend kuću na Čardaku, smeštenu na prelepom placu površine 977m², sa izvanrednim pogledom na Novi Sad. Plac je širine 30 metara, što ga čini jednim od retkih placeva na Čardaku sa tolikom širinom. Parcela je pod blagim nagibom i ima jednu ravnu zaravan na kojoj je pozicionirana vikend kuća. Ovo je idealno mesto za odmor, uživanje u prirodi We are selling a weekend house located in Čardak, on a beautiful 977m² plot with an exceptional view of Novi Sad. The plot is 30 meters wide, making it one of the rare wider plots in the Čardak area. The land is on a gentle slope with a single leveled plateau where the weekend house is situated. This property offers a perfect retreat for relaxation, nature enjoyment, and escaping the city hustle, all with a stunning panoramic view.i beg od gradske gužve, uz fantastičan panoramski pogled. Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174) Продаётся дачный дом на Чардаку, расположенный на прекрасном участке площадью 977 м² с великолепным видом на Нови-Сад. Ширина участка составляет 30 метров, что делает его одним из редких широких участков в районе Чардак. Участок расположен под небольшим уклоном и имеет одну ровную площадку, на которой находится дачный дом. Это идеальное место для отдыха, наслаждения природой и уединения вдали от городского шума, с потрясающим панорамным видом.

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

231,750 €

Novi Sad, Sremska Kamenica, Prelepa porodična kuća, na potezu Čardak, sa odličnim placem. Kuća ima 97 m2 korisne po…

  • Soba: 4.0
  • 3,264 €/m2
  • 71 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

226,600 €

Prodajemo stambeno-poslovni prostor u Starom Majuru u Petrovaradinu. U pitanju je spratni stambeni objekat sa dva jednoiposobna apartmana od po 35m…

  • Soba: 4.0
  • 1,133 €/m2
  • 200 m2

Bački Petrovac Bački Petrovac

220,000 €

Bački Petrovac-Uknjižena Porodična Spratna kuća 372 m2 na Velikom Placu od 1700 m2-065/385 8888…

  • Soba: 6.0
  • 591 €/m2
  • 372 m2

Sremska Kamenica Ledinci

231,000 €

Moj Dom vam predstavlja izuzetnu vikend-kuću na atraktivnoj lokaciji Liparije, na prostranom placu površine 2.867 m², sa prelepim otvorenim pogledo…

  • Soba: 2.0
  • 11,000 €/m2
  • 21 m2

Sremski Karlovci Centar

226,600 €

Banstol-Uknjižena Vikendica sa 400 mladih voćki na zelenom Placu od 4086 m2-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 4,046 €/m2
  • 56 m2

Irig Vrdnik

227,000 €

HITNO! POVOLJNO! VILA SA APARTMANIMA-FRUŠKA GORA, VRDNIK…

  • Soba: 10.0
  • 329 €/m2
  • 690 m2