Beočin - Beočin

Kuća u neposrednoj blizini Beočina. Agencija Moj Dom prodaje gotovo novu kuću površine 80m2 na placu od 5ari ( 500m2 ). Kuća je idealna kako za život manje porodice tako i kao mesto za kancelariju ili neki vid tihe delatnosti. Okružena zeleni

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,030 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

82,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3003951
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 82,400 €
  • Cena po m2 : 1030.00 €/m2
  • Grad : Beočin
  • Lokacija : Beočin
  • Broj soba : 1.5
  • Površina placa: 500 m2

Kuća u neposrednoj blizini Beočina. Agencija Moj Dom prodaje gotovo novu kuću površine 80m2 na placu od 5ari ( 500m2 ). Kuća je idealna kako za život manje porodice tako i kao mesto za kancelariju ili neki vid tihe delatnosti. Okružena zelenilom, na padinama Fruške Gore Za više informacija pozvati: 0603088993 Šifra agencije: 3003951 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174) House near Beočin. The agency Moj Dom is selling an almost new house with an area of 80m2 on a plot of 5 acres (500m2). The house is ideal for a small family as well as for use as an office or for some form of quiet activity. Surrounded by greenery, on the slopes of Fruška Gora. For more information, call: 0603088993 Agency code: 3003951 (Moj Dom real estate, Novi Sad, Registration No. 174) Квартира недалеко от Беочина. Агентство Мој Дом продает практически новый дом площадью 80 м2 на участке в 5 соток (500 м2). Дом идеально подходит для небольшой семьи, а также для использования в качестве офиса или для какой-либо тихой деятельности. Он окружен зеленью, на склонах Фрушки Горы. Для получения дополнительной информации звоните по телефону: 0603088993 Код агентства: 3003951 (Недвижимость Мој Дом, Нови Сад, Регистрационный номер 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Srbobran Srbobran

86,500 €

Srbobran, Lux renovirana kuća sa direktnim izlazom na reku Krivaju…

  • Soba: 3.0
  • 972 €/m2
  • 89 m2

Beočin Čerević

74,160 €

Na prodaju nova, uknjižena vikendica u mirnom delu Čerevića, idealna za odmor, život u prirodi ili kao investicija. Objekat ima 33 m², dok je pov…

  • Soba: 2.0
  • 1,809 €/m2
  • 41 m2

Srbobran Srbobran

90,000 €

Turija,Srbobran, Odlična kuća sa ekonomskim objektima u centru…

  • Soba: 6.0
  • 484 €/m2
  • 186 m2

Srbobran Srbobran

79,300 €

Srbobran, komforna kuća sa proizvodnom halom…

  • Soba: 5.0
  • 472 €/m2
  • 168 m2

Beočin Banoštor

75,000 €

!!!SAMO KOD NAS!!! Stavljamo u našu ekskluzivnu ponudu kuću u naselju Koruška. Plac izlazi na glavni magistralni put uz Dunav frontom od 21m, a…

  • Soba: 3.0
  • 1,154 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Kamenjar

73,130 €

Novi Sad, Kamenjar, manja vikendica sa terasom baštom, blizina Dunava.Struja, voda, klima,kablovska(Bomil nekretnine, …

  • Soba: 0.5
  • 2,709 €/m2
  • 27 m2