Beočin - Banoštor

Vikendica Banoštor, prvi red do Dunava Agencija Moj Dom vam predstavlja odličnu vikendicu, čvrste gradnje u Banoštoru u čijoj bašti se nalazi Dunav. Sama vikendica je površine 73m2, sastoji se iz dve etaže i nalazi se na placu od 227m2. Vike

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 712 €/m2
  • Površina: 73 m2
PRODAJA

52,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3003946
  • Površina : 73 m2
  • Cena : 52,000 €
  • Cena po m2 : 712.33 €/m2
  • Grad : Beočin
  • Lokacija : Banoštor
  • Broj soba : 3.5
  • Površina placa: 227 m2

Vikendica Banoštor, prvi red do Dunava Agencija Moj Dom vam predstavlja odličnu vikendicu, čvrste gradnje u Banoštoru u čijoj bašti se nalazi Dunav. Sama vikendica je površine 73m2, sastoji se iz dve etaže i nalazi se na placu od 227m2. Vikendica ima trofaznu struju i priključena je na gradsku vodu. Nestvaran pogled i more tišine. Uknjižena 1/1 na vlasnika, Za više informacija pozovite nas: 0603088993 Šifra agencije: 3003946 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174) Cottage in Banoštor, Front Row to the Danube Moj Dom Agency presents an excellent cottage, solidly built in Banoštor, with the Danube in its backyard. The cottage itself is 73m2, consisting of two floors, situated on a 227m2 plot. It has three-phase electricity and is connected to the city water supply. Unreal view and a sea of ​​silence. Registered 1/1 to the owner. For more information, call us: 0603088993 Agency code: 3003946 (Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. No. 174) Дача в Баношторе, первый ряд к Дунаю Агентство Moj Dom представляет отличную дачу, крепко построенную в Баношторе, с Дуная в своем саду. Сам домик площадью 73м2, состоит из двух этажей и расположен на участке площадью 227м2. В даче есть трехфазное электричество и подключение к городской воде. Неповторимый вид и море тишины. Зарегистрирован на владельца 1/1. Для получения дополнительной информации звоните нам: 0603088993 Код агентства: 3003946 (Недвижимость Moj Dom, Нови Сад, Рег. № 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Titel Titel

49,500 €

Titel Okolina-Autentična Bačka kuća 83 m2 na velikom Placu 1700 m2 za Uživanje u blizini AutoPuta-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 596 €/m2
  • 83 m2

Irig Irig

56,650 €

Nudimo vam Kuću u Irigu na samom izlazu prema Rumi. Plac je pozicioniran na uzvišenju pa ima lep pogled na okruženje. Objekat iziskuje ulaganja ili…

  • Soba: 2.5
  • 885 €/m2
  • 64 m2

Srbobran Srbobran

45,000 €

Srbobran, Komforan salaš na velikom placu od 23.9 ara - 500m od naselja uz asfaltni put…

  • Soba: 4.0
  • 274 €/m2
  • 164 m2

Titel Titel

47,500 €

Mošrorin, odmah useljiva kuća…

  • Soba: 4.0
  • 413 €/m2
  • 115 m2

Žabalj Žabalj

46,500 €

PRODAJA Kuća: JUŽNO-BAČKI OKRUG-Žabalj-centar,86.00m2, 46500 eur ID#8685…

  • Soba: 10.0
  • 541 €/m2
  • 86 m2

Srbobran Srbobran

56,650 €

Srbobran, Odlična manja kuća…

  • Soba: 3.0
  • 609 €/m2
  • 93 m2