-

U Ravnom Selu ekskluzivno prodajemo ili menjamo za stan u Novom Sadu seosko domaćinstvo koje se sastoji od kuće na placu površine 500 m², sa dodatnom baštom od 371 m², što čini ukupnu površinu od 871 m². Kuća je tipična "švapska" seoska

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 310 €/m2
  • Površina: 200 m2
PRODAJA

62,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3004313
  • Površina : 200 m2
  • Cena : 62,000 €
  • Cena po m2 : 310.00 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 871 m2

U Ravnom Selu ekskluzivno prodajemo ili menjamo za stan u Novom Sadu seosko domaćinstvo koje se sastoji od kuće na placu površine 500 m², sa dodatnom baštom od 371 m², što čini ukupnu površinu od 871 m². Kuća je tipična "švapska" seoska kuća u dobrom stanju, dodatno renovirana i spremna za useljenje. Dokumentacija je uredna. Ako vas zanima ovakav objekat, javite se na 060/308-8993 (Vanja). Šifra oglasa: 3004313 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174) English: In Ravno Selo, we are exclusively selling a rural estate consisting of a house on a 500 m² plot, with an additional garden of 371 m², making a total area of 871 m². The house is a typical "Swabian" rural house in good condition, additionally renovated and ready for a new owner to move in. All documents are in order. If you are interested in this property, please contact 060/308-8993 (Vanja). Ad code: 3004313 (Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. no. 174) Русский: В Равно Село эксклюзивно продаётся сельское подворье, состоящее из дома на участке площадью 500 м², с дополнительным садом площадью 371 м², что составляет общую площадь 871 м². Дом представляет собой типичный «швабский» сельский дом в хорошем состоянии, дополнительно отремонтированный и готовый к заселению новым владельцем. Все документы в порядке. Если вас заинтересовал этот объект, звоните по номеру: 060/308-8993 (Ваня). Код объявления: 3004313 (Мой Дом недвижимость, Нови-Сад, Рег. № 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Beočin Čerević

59,750 €

Prodajemo plac pravilnog oblika na predivno uzvišenoj poziciji sa direktnim pogledom na Dunav. Na placu je uknjižena vikend kuća gabarita 50m², k…

  • Soba: 2.0
  • 1,219 €/m2
  • 49 m2

Srbobran Nadalj

65,000 €

Na pola sata vožnje od Novog Sada, u tišini bačke ravnice, smešten je Nadalj – selo koje kao da je sačuvano za one koji traže mir, autentič…

  • Soba: 3.0
  • 500 €/m2
  • 130 m2

Srbobran Srbobran

69,500 €

Srbobran, Nadalj, odlična kuća u centru na velikom placu…

  • Soba: 3.0
  • 470 €/m2
  • 148 m2

Srbobran Srbobran

65,000 €

Srbobran, Odlična renovirana kuća sa dva lokala- može kredit za mlade…

  • Soba: 3.0
  • 376 €/m2
  • 173 m2

Srbobran Srbobran

70,000 €

Srbobran, Odlična odmah useljiva kuća sa nameštajem…

  • Soba: 3.0
  • 583 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Kamenjar

62,000 €

Novi Sad, Kamenjar. ZA LJUBITELJE DUNAVA! Prodaje se RENOVRANA VIKENDICA, u drugom redu do Dunava. Vikendica je P+I+PK, prizemlje se može koristiti k…

  • Soba: 2.0
  • 1,033 €/m2
  • 60 m2