Novi Sad - Klisa

Prodajemo odličnu lokaciju za izgradnju na Klisi. Plac je pravilnog oblika, ima 627m² i izlazi na ulicu frontom od 15m, što omogućava podelu na dve parcele i izgradnju dvojne zgrade sprtnosti P+1+Pk sa ukupno četiri stana i garažama u prizemlj

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,243 €/m2
  • Površina: 116 m2
PRODAJA

144,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3004535
  • Površina : 116 m2
  • Cena : 144,200 €
  • Cena po m2 : 1243.10 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Klisa
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 627 m2

Prodajemo odličnu lokaciju za izgradnju na Klisi. Plac je pravilnog oblika, ima 627m² i izlazi na ulicu frontom od 15m, što omogućava podelu na dve parcele i izgradnju dvojne zgrade sprtnosti P+1+Pk sa ukupno četiri stana i garažama u prizemlju, kojom je moguće zauzeti do 40% površine parcele. Na parceli je uknjižena kuća od 116m² u gabaritu, koja je povezana na vodovodnu, električnu i kanalizacijsku mrežu, nema gas. Sve uknjiženo 1/1 i bez tereta, moguće kreditiranje. Šifra: 3004535 Pozovite!!! 0638822439 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Beočin Beočin

142,000 €

Kuća u Banoštoru, 68 m², plac 15.6 a, Beočin…

  • Soba: 0.0
  • 2,088 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Klisa

144,200 €

Prodajemo odličnu lokaciju za izgradnju na Klisi. Plac je pravilnog oblika, ima 627m² i izlazi na ulicu frontom od 15m, što omogućava podelu na d…

  • Soba: 4.0
  • 1,243 €/m2
  • 116 m2

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Petrovaradi

140,000 €

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Petrovaradin-Paragovo ID#9636…

  • Soba: 10.0
  • 1,522 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Kovilj

150,000 €

KOVILJ, STAMBENO-POSLOVNI OBJEKAT, 319M2 …

  • Soba: 3.0
  • 470 €/m2
  • 319 m2

Srbobran-extra sređene -Dve kuće

141,500 €

Srbobran-extra sređene -Dve kuće na placu…

  • Soba: 5.0
  • 708 €/m2
  • 200 m2

Sremska Kamenica Paragovo

144,200 €

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka prodaje se č…

  • Soba: 4.0
  • 1,567 €/m2
  • 92 m2