Sremska Kamenica - Rakovac

Na obroncima Fruške Gore, samo 10 km od centra Novog Sada, prodaje se jedinstvena nekretnina u mediteranskom stilu – Vila Santorini. Površina vile: 91 m² Površina zemljišta: 601 m² Struktura: dve spavaće sobe, prostrana dnevna soba, veli

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,962 €/m2
  • Površina: 91 m2
PRODAJA

360,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3004661
  • Površina : 91 m2
  • Cena : 360,500 €
  • Cena po m2 : 3961.54 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Rakovac
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 601 m2

Na obroncima Fruške Gore, samo 10 km od centra Novog Sada, prodaje se jedinstvena nekretnina u mediteranskom stilu – Vila Santorini. Površina vile: 91 m² Površina zemljišta: 601 m² Struktura: dve spavaće sobe, prostrana dnevna soba, velika kuhinja, komforan hodnik i veliko kupatilo Pogled iz svake prostorije pruža osećaj posebne harmonije i mira Dodatne pogodnosti: Terasa 40 m² uz samu kuhinju, idealna za porodična i prijateljska okupljanja Bazen 4x8 m sa kompletnom opremom i tehničkom prostorijom (10 m²) Solarni tuš, spoljni toalet, rashladna vitrina Plato sa ležaljkama i mala kamena plaža za potpuni odmor i uživanje Prednje dvorište sa parkom i privatnim parkingom Potpuna privatnost i mir Opremljenost: Internet, satelitska i kablovska televizija Klima uređaj Sauna i đakuzi Unikatni detalji ručnog rada: svetionik (jedini u okolini), murali, Santorini kapija, česma, roštilj, kandelaberi i dekorativni grčki stubovi Zašto Vila Santorini? Savršena nadmorska visina (110 m) Sunce tokom celog dana – od izlaska do zalaska Fantastična ruža vetrova i očaravajući pogled Spoj luksuza, privatnosti i prirode Kontakt: 060/308-8993 – Vanja Rac Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174) Cena uključuje agencijsku proviziju 3%

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

360,500 €

Na atraktivnoj i sve traženijoj lokaciji na Salajci, u jednom od najprijatnijih delova Novog Sada za porodičan život, nudi se izuzetna investiciona…

  • Soba: 3.0
  • 4,872 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Čenej

362,000 €

Čenej-Odlična lokacija, veoma dobro građena kuća…

  • Soba: 8.0
  • 1,097 €/m2
  • 330 m2

Novi Sad Klisa

361,500 €

Extra lokacija, kuća 310 m2 i Poslovni prostor od 100 m2-…

  • Soba: 6.0
  • 1,166 €/m2
  • 310 m2

Prelepa stambena nekretnina u ponud

360,500 €

Prelepa stambena nekretnina u ponudi nalazi se u samom srcu Starog Slankamena, na placu površine 3,76 ari (376 m²), sa izuzetnom pozicijom između d…

  • Soba: 5.0
  • 1,639 €/m2
  • 220 m2

Novi Sad Telep

358,400 €

Novi Sad,Telep,odlicna izuzetno kvalitetno građena petosobna kuca od 240m2 170m2 objekat u dvoristu na placu od 570m2…

  • Soba: 5.0
  • 874 €/m2
  • 410 m2

Na prodaju moderna porodična kuća

355,500 €

Na prodaju moderna porodična kuća u Petrovaradinu, potez Bukovac, ukupne korisne površine 162 m², smeštena na uređenom placu od 462 m². Kuća …

  • Soba: 6.0
  • 769 €/m2
  • 462 m2