Novi Sad - Veternk

U ponudi imamo simpatičnu kuću u mirnoj ulici u Veterniku, ukupne korisne površine 109m², od čega je 76m² stambenog prostora. Kuća se sastoji iz dve celine: Prizemlje – trenutno je tu radionica, ali se lako može preurediti u stambeni pros

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,237 €/m2
  • Površina: 76 m2
PRODAJA

170,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3004483
  • Površina : 76 m2
  • Cena : 170,000 €
  • Cena po m2 : 2236.84 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 3.5
  • Površina placa: 200 m2

U ponudi imamo simpatičnu kuću u mirnoj ulici u Veterniku, ukupne korisne površine 109m², od čega je 76m² stambenog prostora. Kuća se sastoji iz dve celine: Prizemlje – trenutno je tu radionica, ali se lako može preurediti u stambeni prostor, garsonjeru, lokal ili mali studio. Sprat – potpuno funkcionalan stan sa: -Dnevnim boravkom i kuhinjom, -Dve spavaće sobe, -Kupatilom, -Dvema terasama – idealnim za jutarnju kafu ili večernji odmor. Lokacija je mirna, ali odlično povezana - na samo par minuta vožnje do Novog Sada. Šifra - 3004483 Kontakt - 0628984180 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174) Charming House for Sale in a Quiet Street in Veternik We are offering a charming house located in a peaceful street in Veternik, with a total usable area of 109 m², of which 76 m² is living space. The house is divided into two parts: Ground floor – currently used as a workshop, but easily adaptable into living space, a studio apartment, commercial space, or a small studio. Upper floor – a fully functional apartment featuring: A living room with kitchen, Two bedrooms, A bathroom, Two terraces – perfect for morning coffee or relaxing in the evening. The location is peaceful yet well-connected – just a few minute drive from Novi Sad. Listing ID: 3004483 Contact: +381 62 898 4180 Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. No. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

174,000 €

Prodaje se kuća Petrovaradin-Mišeluk. Uknjiženo ID#10491…

  • Soba: 10.0
  • 2,384 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Kisač

163,770 €

Ekskluzivna prodaja spratne kuće; Novi Sad - Kisač ID#11880…

  • Soba: 5.0
  • 1,070 €/m2
  • 153 m2

Sremska Kamenica Rakovac

164,800 €

Tražite skladan i kvalitetan dom u mirnom okruženju Rakovca? Ova divna kuća na Fruškoj gori, blizu Novog Sada, može biti vaš idealan izbor. Sa …

  • Soba: 4.0
  • 1,070 €/m2
  • 154 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

170,000 €

KVALITETNA, UKNJIŽENA SPRATNA KUĆA 170M2+82M2, BAČKA PALANKA, BLIZU CENTRA, VELIK PLAC…

  • Soba: 6.0
  • 1,000 €/m2
  • 170 m2

Novi Sad Kać

175,000 €

Novi Sad-Kać-odlična kuća u nizu…

  • Soba: 4.0
  • 1,549 €/m2
  • 113 m2

Sremska Kamenica Rakovac

170,000 €

Prelepa vikendica u Rakovcu Agencija Moj Dom prodaje odlučnu vikendicu čvrste gradnje u oazi mira i tišine u Rakovcu. Okružena zelenilom i mirnim…

  • Soba: 2.0
  • 1,753 €/m2
  • 97 m2