Sremska Kamenica - Stari Ledinci

Prodaje se novoizgrađena kuća na sprat u Starim Ledincima. Kuća je u gabaritu površine 86m2, a iskorišćenog unutrašnjeg prostora 125m2 i nalazi se na placu od 377m2. Uvedeni su gas, struja, voda i podno grejanje a u ovoj ceni će biti urađeni

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,515 €/m2
  • Površina: 86 m2
PRODAJA

216,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3004235
  • Površina : 86 m2
  • Cena : 216,300 €
  • Cena po m2 : 2515.12 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Stari Ledinci
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 377 m2

Prodaje se novoizgrađena kuća na sprat u Starim Ledincima. Kuća je u gabaritu površine 86m2, a iskorišćenog unutrašnjeg prostora 125m2 i nalazi se na placu od 377m2. Uvedeni su gas, struja, voda i podno grejanje a u ovoj ceni će biti urađeni i podovi po dogovoru sa vlasnikom. Papirološki je sve čisto i uknjiženo na vlasnika 1/1. Kontakt telefon: 0603088993, 021523193 Šifra nekretnine - 3004235 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br.174) English: A newly built two-story house is for sale in Stari Ledinci. The house has a base area of 86m², with a usable interior space of 125m², located on a 377m² plot. The property is equipped with gas, electricity, water, and underfloor heating. The price includes flooring to be completed in agreement with the owner. All documentation is in order, and the property is registered to the owner with 1/1 ownership. Contact phone: 0603088993, 021523193 Advertisement code: 3004235 (Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Registration No. 174) Russian: Продается новый двухэтажный дом в Старых Лединцах. Площадь дома составляет 86 м², полезная внутренняя площадь — 125 м², расположенный на участке 377 м². Проведены газ, электричество, вода и установлено теплое напольное отопление. В стоимость входит укладка полов по согласованию с владельцем. Все документы в порядке, недвижимость зарегистрирована на владельца с правом собственности 1/1. Контактный телефон: 0603088993, 021523193 Код объявления: 3004235 (Моя недвижимость, Нови Сад, Рег. номер 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

207,000 €

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Novi Sad-Veternik, , 162.00m2, 207000 eur ID#6112…

  • Soba: 6.0
  • 1,278 €/m2
  • 162 m2

Kovilj, Kralja Petra I.Kontakt:&nbs

216,300 €

Kovilj, Kralja Petra I.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Wha…

  • Soba: 6.0
  • 714 €/m2
  • 303 m2

Novi Sad Futog

210,000 €

Futog-Uknjižena Porodična kuća 166 m2 bliže Novom Sadu-065/385 8880…

  • Soba: 6.0
  • 1,265 €/m2
  • 166 m2

Novi Sad Futog

216,300 €

Futog-EKSKLUZIVA-Petosobna Porodična kuća 300 m2 na Placu od 674 m2 - 065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 721 €/m2
  • 300 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Puckaroš

211,150 €

Na prodaju kuća Petrovaradin Širine – odlična porodična kuća na mirnoj lokaciji, idealna za stanovanje ili investiciju. Uknjižena površina 89…

  • Soba: 3.0
  • 2,011 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Futog

216,300 €

Futog-Samostalna Porodična kuća 180 m2 u širem Centru pored Dunava-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,202 €/m2
  • 180 m2