Novi Sad - Salajka

Odlična ponuda na Salajci! Agencija Moj Dom prodaje kuću na Salajci. Kuća se nalazi na placu od 531m2 i ima izlaz na dve ulice, što će reći dva fronta, jedan od 10 a drugi od 14m . Takođe poseduje i ulični lokal na veoma prometnoj ulici u g

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 3,945 €/m2
  • Površina: 86 m2
PRODAJA

339,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3004251
  • Površina : 86 m2
  • Cena : 339,300 €
  • Cena po m2 : 3945.35 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 531 m2

Odlična ponuda na Salajci! Agencija Moj Dom prodaje kuću na Salajci. Kuća se nalazi na placu od 531m2 i ima izlaz na dve ulice, što će reći dva fronta, jedan od 10 a drugi od 14m . Takođe poseduje i ulični lokal na veoma prometnoj ulici u gradu koji uz malo ulaganja može da postane veoma lep poslovni prostor. Kuća je uknjižena 1/1 na vlasnike i potpuno je papirološki čista. Za više informacija pozovite nas: 0603088993 Šifra agencije: 3004251 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174) Great Offer in Salajka! Moj Dom Agency is selling a house in Salajka. The property is located on a 531m² plot and has access to two streets, with two frontages: one 10m and the other 14m wide. It also includes a street-facing commercial space on a very busy city street, which, with minimal investment, could become an excellent business space. The house is fully registered under the owners' names and has clear documentation. For more information, contact us at: 0603088993 Agency code: 3004251 (Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. No. 174) Отличное предложение в районе Салайка! Агентство "Мой Дом" продает дом в районе Салайка. Недвижимость расположена на участке площадью 531 м² и имеет выход на две улицы с двумя фасадами: один шириной 10 м, другой — 14 м. Также имеется помещение с выходом на улицу в очень оживленном районе города, которое с минимальными вложениями может стать отличным коммерческим пространством. Дом полностью зарегистрирован на владельцев, с чистой документацией. Для получения дополнительной информации звоните: 0603088993 Код агентства: 3004251 (Недвижимость "Мой Дом", Нови-Сад, Рег. №174)

SLIČNE NEKRETNINE

Irig Vrdnik

330,000 €

Nova porodična kuća-Vrdnik…

  • Soba: 8.0
  • 1,044 €/m2
  • 316 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

335,000 €

Kuća na Alibegovcu,nedaleko od N.Sada…

  • Soba: 4.0
  • 1,523 €/m2
  • 220 m2

Sremska Kamenica Popovica

330,000 €

Prodaje se kvalitetna porodična kuća na mirnoj i jako lepoj lokaciji u Sremskoj Kamenici, naselje Popovica, koja nudi idealne uslove za udoban i luk…

  • Soba: 6.0
  • 1,028 €/m2
  • 321 m2

Sremska Kamenica Institut

330,000 €

Sremska Kamenica – na prodaju spratna porodična kuća od 300m² + pomoćni objekat 78m², plac od 500m2, odlična lokacija, blizina centra, na gla…

  • Soba: 6.0
  • 1,100 €/m2
  • 300 m2

Novi Sad Telep

345,000 €

Na prodaju izuzetni novogradjeni porodični objekat na Telepu, ukupne površine 226 m², izgrađena 2024. godine, na odličnoj i mirnoj lokaciji u nep…

  • Soba: 5.0
  • 1,527 €/m2
  • 226 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

330,000 €

Na prodaju je prelepa kuća u mirnom naselju Sremska Kamenica, u delu Čardak, nedaleko od Novog Sada. Uživajte u spokojstvu i privatnosti, a opet bu…

  • Soba: 4.0
  • 2,519 €/m2
  • 131 m2