Novi Sad - Futog

Prodajemo stariju kucu salonskog tipa u Futogu, na odlicnoj lokaciji. Lokacija je idealna kao investicija ili kao budući porodični dom . Sam objekat pruža mnogo mogućnosti budućim vlasnicima uz malo idejnih rešenja i ulaganja. Za

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 955 €/m2
  • Površina: 157 m2
PRODAJA

150,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3003982
  • Površina : 157 m2
  • Cena : 150,000 €
  • Cena po m2 : 955.41 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 750 m2

Srpski: Prodajemo stariju kucu salonskog tipa u Futogu, na odlicnoj lokaciji. Lokacija je idealna kao investicija ili kao budući porodični dom . Sam objekat pruža mnogo mogućnosti budućim vlasnicima uz malo idejnih rešenja i ulaganja. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas : 0638822439 Šifra: 3003982 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174) English: We are selling an older salon-type house in Futog, at an excellent location. The location is ideal as an investment or as a future family home. The property itself offers many possibilities to future owners with a bit of creative solutions and investment. For all additional information, contact us: 0638822439 Code: 3003982 (My Home Real Estate, Novi Sad, Reg. No. 174) Русский: Продаем старый дом салонного типа в Футоге, в отличном месте. Местоположение идеально как для инвестиций, так и для будущего семейного дома. Сам объект предлагает много возможностей будущим владельцам при наличии немного креативных решений и вложений. Для получения дополнительной информации свяжитесь с нами: 0638822439 Код: 3003982 (Мой Дом недвижимость, Нови-Сад, Рег. № 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Beočin Beočin

145,000 €

*Fruška Gora*-Beočin okolina- Fantastična Nameštena Šestosobna kuća 159m2 na Placu od 750 m2-065/385 8880…

  • Soba: 6.0
  • 912 €/m2
  • 159 m2

Sremski Karlovci Centar

149,900 €

Vikencija sa pogledom, plac 5016 m2 -065/3858-888…

  • Soba: 2.0
  • 3,569 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Futog

154,500 €

Futog , Kuća je uknjižena u osnovi od 101m2, ali ima suteren, prizemlje, sprat i tavanski prostor. Po građevinskoj do…

  • Soba: 4.0
  • 1,530 €/m2
  • 101 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

154,500 €

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, autobuske stanice, res…

  • Soba: 4.0
  • 1,717 €/m2
  • 90 m2

Srbobran-extra sređene -Dve kuće

141,500 €

Srbobran-extra sređene -Dve kuće na placu…

  • Soba: 5.0
  • 708 €/m2
  • 200 m2

Sremska Kamenica Paragovo

144,200 €

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka prodaje se č…

  • Soba: 4.0
  • 1,567 €/m2
  • 92 m2