Novi Sad - Veternk

Odlična kuća Pr visoko PK, 2 dvoiposobna - trosobna stana, uknjiženba na 123m2, a ima realno oko 200m2, na placu od 569m2. Kuća zidana sendvič zid - blok, izolacijas, cigla, komplet infrastruktura, plac ograđen. Sifra - 3001928 (Moj Dom nekret

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 1,983 €/m2
  • Površina: 200 m2
PRODAJA

396,550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3001928
  • Površina : 200 m2
  • Cena : 396,550 €
  • Cena po m2 : 1982.75 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 569 m2

Odlična kuća Pr visoko PK, 2 dvoiposobna - trosobna stana, uknjiženba na 123m2, a ima realno oko 200m2, na placu od 569m2. Kuća zidana sendvič zid - blok, izolacijas, cigla, komplet infrastruktura, plac ograđen. Sifra - 3001928 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Popovica

390,000 €

Sremska Kamenica, Popovica. ODLIČNA KUĆA NA POPOVICI SA POGLEDOM NA NOVI SAD! Ako želite da imate svoje parče raja koji pruža pogled na Novi Sad,…

  • Soba: 3.0
  • 4,815 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad, Futog, Odlična kuća na

396,550 €

Novi Sad, Futog, Odlična kuća na velikom placu od 1901 m2, kraj Dunava…

  • Soba: 10.0
  • 657 €/m2
  • 604 m2

Novi Sad Telep

400,000 €

Novi Sad Telep. Izuzetno kvalitetno gradjena kuca,interesantnog, funkcionalnog rasporeda u polu nivoima.Velik broj prost…

  • Soba: 5.0
  • 1,149 €/m2
  • 348 m2

Sremska Kamenica Popovica

395,000 €

Porodična kuća-Popovica…

  • Soba: 6.0
  • 1,567 €/m2
  • 252 m2

Novi Sad Veternk

396,550 €

Odlična kuća Pr visoko PK, 2 dvoiposobna - trosobna stana, uknjiženba na 123m2, a ima realno oko 200m2, na placu od 569m2. Kuća zidana sendvič z…

  • Soba: 6.0
  • 1,983 €/m2
  • 200 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

387,000 €

EKSKLUZIVNO - NA PRODAJU RAZRAÐENI BIZNIS - “VIKENDAJA” Vikendica za dnevno izdavanje na Fruškoj gori - na potezu izmedju Alibegovca i Bukovca s…

  • Soba: 10.0
  • 1,290 €/m2
  • 300 m2