Novi Sad - Klisa

Porodicna kuca-N. Sad. Struktura 5.0, Novija, potpuno opremljena kuca stambene površine 200m2 u osnovi 96m2, izgradjena na placu površine 300m2, spratnosti PR I PK. U prizemnom delu su dve odvojene stambene jedinice sa posebnim ulazima i to garsonj

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 1,205 €/m2
  • Površina: 171 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3001897
  • Površina : 171 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 1204.68 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Klisa
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 260 m2

Porodicna kuca-N. Sad. Struktura 5.0, Novija, potpuno opremljena kuca stambene površine 200m2 u osnovi 96m2, izgradjena na placu površine 300m2, spratnosti PR I PK. U prizemnom delu su dve odvojene stambene jedinice sa posebnim ulazima i to garsonjera površine 25m2, i druga površine 50m2. Na spratu je lep, komforan trosoban stan površine cca 105m2. Prostrani dnevni boravak oko 40m2 sa kuhinjom i trpezarijom dve odvojene spavace sobe i dva kupatila. Potkrovlje je u sirovom stanju. Parcela je ogradjena i lepo uredena sa zelenilom. Telef. linija,

SLIČNE NEKRETNINE

PRODAJA KUĆE SA VOĆNJAKOM NA FRU

200,850 €

PRODAJA KUĆE SA VOĆNJAKOM NA FRUŠKOJ GORI ID#9560…

  • Soba: 4.0
  • 2,335 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Čenej

210,000 €

Na prodaju kuća u Čeneju – mirno porodično okruženje nadomak Novog Sada Na svega desetak minuta vožnje od centra Novog Sada, u mirnoj i zeleni…

  • Soba: 3.0
  • 2,442 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Futog

205,900 €

Futog-uknjižena kvalitetno građena dvospratna kuća 250 m2 u mirnom kraju bliže Veterniku-065/385 8880…

  • Soba: 6.0
  • 824 €/m2
  • 250 m2

Novi Sad Veternk

206,000 €

Veternik-*Spuštena Cena*-Useljiva Porodična kuće 164 m2 na Placu od 510 m2-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,256 €/m2
  • 164 m2

Novi Sad Futog

206,000 €

Futog-Samostalna Porodična kuća 97 m2 u blizini Dunava-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,124 €/m2
  • 97 m2

Novi Sad Futog

210,000 €

Futog-Uknjižena Porodična kuća 166 m2 bliže Novom Sadu-065/385 8880…

  • Soba: 6.0
  • 1,265 €/m2
  • 166 m2