Novi Sad - Grbavica

Prodaja nekretnina Novi Sad, kuća na Grbavici., (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 2,384 €/m2
  • Površina: 108 m2
PRODAJA

257,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3001852
  • Površina : 108 m2
  • Cena : 257,500 €
  • Cena po m2 : 2384.26 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 198 m2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

262,650 €

Novi Sad, Telep – Kuća pogodna za stanovanje ili kao investicija …

  • Soba: 5.5
  • 1,582 €/m2
  • 166 m2

Autentična, moderno-rustična kuć

249,000 €

Autentična, moderno-rustična kuća u okolini Novog Sada, n…

  • Soba: 3.5
  • 1,127 €/m2
  • 221 m2

Novi Sad Sajmište

257,000 €

Lepo sređena dvorišna spratna kuća 128 m2 u blizini Jodne Banje-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,008 €/m2
  • 128 m2

Novi Sad Telep

260,000 €

Prodaje se kuća na Telepu, odlična urađena. Kuća u stvarnosti ima 160m2, a plac 328m2. Agencijska usluga je ukl…

  • Soba: 5.0
  • 2,342 €/m2
  • 111 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

257,000 €

Novi Sad, Sremska Kamenica, novija spratna kuća,po strukturi je deljiva na tri stambene jedinice,Višesobnna i veoma ko…

  • Soba: 6.0
  • 952 €/m2
  • 270 m2

Novi Sad Veternk

257,500 €

Kuća sa poslovnim prostorom u Veterniku Agencija Moj Dom prodaje odličnu kuću stambene površine 92m2 a ukupne korisne površine 333 m2, na placu o…

  • Soba: 3.5
  • 2,799 €/m2
  • 92 m2