Novi Sad - Somborski bulevar

Prodaje se kuća na Telepu površine 200 m2 (uknjiženo 83 m2) na placu površine 260 m2 sa prizemljem, spratom i potkrovljem. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila, a sprat i potkrovlje se sastoje od tri so

  • Broj prostorija: 5.5
  • Cena po m2: 1,313 €/m2
  • Površina: 200 m2
PRODAJA

262,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3002360
  • Površina : 200 m2
  • Cena : 262,650 €
  • Cena po m2 : 1313.25 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Somborski bulevar
  • Broj soba : 5.5
  • Površina placa: 260 m2

Prodaje se kuća na Telepu površine 200 m2 (uknjiženo 83 m2) na placu površine 260 m2 sa prizemljem, spratom i potkrovljem. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila, a sprat i potkrovlje se sastoje od tri sobe, trpezarije i kupatila. Idealna je za porodično stanovanje. (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

262,650 €

Novi Sad, Telep – Kuća pogodna za stanovanje ili kao investicija …

  • Soba: 5.5
  • 1,582 €/m2
  • 166 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

257,500 €

Atraktivna lokacija, blizina grada a mir i tišina, slepa ulica pogodno za decu nema saobraćaja. Kuća nije završena, na vama je da sami odaberete k…

  • Soba: 5.0
  • 1,839 €/m2
  • 140 m2

Novi Sad Veternk

257,500 €

Veternik-Spratna kuća-Sve uknjiženo 1/1 ( SU+Pr +PK)…

  • Soba: 5.0
  • 979 €/m2
  • 263 m2

Irig Irig

257,500 €

Agencija "Moj Dom" predstavlja: Izuzetna vikendica u blizini Iriga Na prodaju je prelepa vikendica smeštena na ravnom i pravilno oblikovanom placu p…

  • Soba: 3.0
  • 4,952 €/m2
  • 52 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

257,500 €

Petrovaradin-uknjižena porodična kuća 171 m2 na placu od 451 m2 u lepom i mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,506 €/m2
  • 171 m2

Novi Sad Kać

267,800 €

-Kuća 275m2,plac 600 m2 -5 poluetaža -Komplet nameštena -Sendvič zidovi-beton,izolacija,silikatna cigla -Kombinovano grejanje lož ulje/drva -Stru…

  • Soba: 6.0
  • 2,349 €/m2
  • 114 m2