Novi Sad - Adice

Odlično građena kuća kod Lipovog gaja, Odlično građena kuća kod Lipovog gaja. Ispod cele kuće suteren, visoko prizemlje četvorosoban stan, a u potkrovlju sa malim kosinama ispregrađivan trosoban stan koji je u sivoj fazi.(Moj Dom nekretnine,

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 498 €/m2
  • Površina: 517 m2
PRODAJA

257,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3002253
  • Površina : 517 m2
  • Cena : 257,500 €
  • Cena po m2 : 498.07 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 560 m2

Odlično građena kuća kod Lipovog gaja, Odlično građena kuća kod Lipovog gaja. Ispod cele kuće suteren, visoko prizemlje četvorosoban stan, a u potkrovlju sa malim kosinama ispregrađivan trosoban stan koji je u sivoj fazi.(Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Prodaja vikend-kuće sa velikim pla

257,500 €

Prodaja vikend-kuće sa velikim placem između Banje Vrdnik i Jaska sa panoramskim pogledom…

  • Soba: 5.0
  • 3,576 €/m2
  • 72 m2

Sremski Karlovci Centar

257,500 €

Sr.Karlovci, spratna porodična kuća!…

  • Soba: 5.0
  • 2,259 €/m2
  • 114 m2

Novi Sad Adice

257,500 €

Odlično građena kuća kod Lipovog gaja, Odlično građena kuća kod Lipovog gaja. Ispod cele kuće suteren, visoko prizemlje četvorosoban stan, a u…

  • Soba: 6.0
  • 498 €/m2
  • 517 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

257,500 €

Atraktivna lokacija, blizina grada a mir i tišina, slepa ulica pogodno za decu nema saobraćaja. Kuća nije završena, na vama je da sami odaberete k…

  • Soba: 5.0
  • 1,839 €/m2
  • 140 m2

Irig Irig

257,500 €

Agencija "Moj Dom" predstavlja: Izuzetna vikendica u blizini Iriga Na prodaju je prelepa vikendica smeštena na ravnom i pravilno oblikovanom placu p…

  • Soba: 3.0
  • 4,952 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Somborski bulevar

262,650 €

Prodaje se kuća na Telepu površine 200 m2 (uknjiženo 83 m2) na placu površine 260 m2 sa prizemljem, spratom i potkrovljem. Prizemlje se sastoji od…

  • Soba: 5.5
  • 1,313 €/m2
  • 200 m2