Novi Sad - Telep

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u izgradnji u zgradi koju gradi pouzdan investitor. Zgrada vrhunskog kvaliteta : * Stolarija je izrađen

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,471 €/m2
  • Površina: 89 m2
PRODAJA

219,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1028182
  • Površina : 89 m2
  • Cena : 219,900 €
  • Cena po m2 : 2470.79 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/3

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u izgradnji u zgradi koju gradi pouzdan investitor. Zgrada vrhunskog kvaliteta : * Stolarija je izrađena od profila zastakljenih termopan staklom. * Podna obloga u stambenim prostorijama je od tarketa, a u hodnicima i na terasama od keramike. * Zidovi i podovi sanitarnih prostorija su obloženi keramikom. * Sanitarne prostorije opremljene su sanitarnim elementima i tuš baterijama. * Hidraulični liftovi * Svaki stan ima ugrađene kalorimetre tako da se naplata troškova grejanja vrši po utrošku. * Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV-a. Naša preporuka! Šifra: 1028182 Kontakt - 063446559 Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174 Phenomenal Location! Excellent Quality of Construction! Adherence to Construction Deadlines! Moj Dom Agency is selling apartments of various structures and sizes under construction in a building being built by a reliable investor. Top-quality Building Features: Joinery is made of thermopane glass profile. Flooring in residential areas is parquet, while hallways and terraces are tiled. Walls and floors of sanitary facilities are tiled. Sanitary facilities are equipped with sanitary elements and shower faucets. Hydraulic lifts. Each apartment has built-in calorimeters for heating cost calculation based on consumption. First-time property buyers have the option of VAT refund. Our Recommendation! Code: 1028182 Contact - 063446559 Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. No. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

218,560 €

Petrovaradin-Useljiv Nov stan 116m2 sa dva Garažna Mesta-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,884 €/m2
  • 116 m2

Novi Sad Sajmište

210,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,969 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Centar

226,600 €

Na prodaju salonski stan u centru Novog Sada – kod Riblje pijace U ponudi je izuzetno retka i atraktivna nekretnina – autentičan salonski stan s…

  • Soba: 2.5
  • 2,666 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Socijalno

216,300 €

Opis Nekretnine: Vrsta nekretnine: Trosoban stan Kvadratura: 72m² Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne …

  • Soba: 3.0
  • 3,090 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Liman 3

218,360 €

Novi Sad, Liman 3, Odlično komplet renoviran, trosoban stan u višespratnici nadomak Limanskog parka i Dunava. Odlično…

  • Soba: 3.0
  • 2,951 €/m2
  • 74 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

219,450 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.5
  • 2,709 €/m2
  • 81 m2