Novi Sad - Centar

Prodaje se namešten dvosoban stan u samom centru grada. Nalazi se na 3 minuta hoda od Dunvskog parka i pešačke zone. Stan je na 4. spratu u zgradi bez lifta. Zbog svoje lokacije može biti dobar i za život ali i za izdavanje kao stan na dan. Uknj

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,012 €/m2
  • Površina: 53 m2
PRODAJA

159,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1028157
  • Površina : 53 m2
  • Cena : 159,650 €
  • Cena po m2 : 3012.26 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/4

Prodaje se namešten dvosoban stan u samom centru grada. Nalazi se na 3 minuta hoda od Dunvskog parka i pešačke zone. Stan je na 4. spratu u zgradi bez lifta. Zbog svoje lokacije može biti dobar i za život ali i za izdavanje kao stan na dan. Uknjižen 1/1 na vlasnika. Kontakt telefon: 0603088993, 021523193 Šifra nekretnine - 1028157 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br.174) English: A furnished two-bedroom apartment is for sale in the very center of the city. It is located a 3-minute walk from Dunavski Park and the pedestrian zone. The apartment is on the 4th floor of a building without an elevator. Due to its location, it can be suitable for both living and renting out as a daily rental. It is registered 1/1 to the owner. Contact phone: 0603088993, 021523193 Advertisement code: 1028157 (Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Registration No. 174) Russian: Продается меблированная двухкомнатная квартира в самом центре города. Она расположена в 3 минутах ходьбы от парка Дунавски и пешеходной зоны. Квартира находится на 4-м этаже здания без лифта. Благодаря своему расположению, она может быть подходящей как для проживания, так и для аренды как посуточная квартира. Зарегистрирована 1/1 на владельца. Контактный телефон: 0603088993, 021523193 Код объявления: 1028157 (Моя недвижимость, Нови Сад, Рег. номер 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

159,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Železnička stanica

154,500 €

Odličan, uknjižen, trosoban stan, na petom spratu, sa liftom, , blizu autobuske i železničke stanice, 5 minuta od centra grada, starija, ali očuv…

  • Soba: 3.0
  • 2,452 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Grbavica

161,350 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,508 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar

154,500 €

Novi Sad-Bulevar OslobodjenjaBulevar oslobodjenja je žila kucavica Novog Sada i predstavlja savrsen deo grada…

  • Soba: 3.0
  • 2,759 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Futog

156,560 €

Futog-Petosoban stan 95 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,648 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Telep

166,400 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,600 €/m2
  • 64 m2