Novi Sad - Centar

Odličan trosoban stan u jezgru starog grada Sveže renoviran, trenutno u funkciji kancelarijskog prostora, mada vrlo pogodan i za lagodno življenje u centru grada. Stan je uknjižen 1/1 i bez tereta, a sa terasom ukupne kvadrature od 80m

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,645 €/m2
  • Površina: 74 m2
PRODAJA

195,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1028551
  • Površina : 74 m2
  • Cena : 195,700 €
  • Cena po m2 : 2644.59 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/4

Srpski: Odličan trosoban stan u jezgru starog grada Sveže renoviran, trenutno u funkciji kancelarijskog prostora, mada vrlo pogodan i za lagodno življenje u centru grada. Stan je uknjižen 1/1 i bez tereta, a sa terasom ukupne kvadrature od 80m² Šifra: 1028551 Pozovite!!! 0638822439 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174) English: Excellent three-bedroom apartment in the heart of the old town Freshly renovated, currently used as office space, but very suitable for comfortable living in the city center. The apartment is fully registered and free of encumbrances, with a total area of 80m² including the terrace. Code: 1028551 Call!!! 0638822439 (My Home Real Estate, Novi Sad, Reg. No. 174) Русский: Отличные трехкомнатные апартаменты в сердце старого города Свежо отремонтированные, в настоящее время используются как офисное помещение, но также очень подходят для комфортного проживания в центре города. Квартира полностью зарегистрирована и без обременений, с общей площадью 80м², включая террасу. Код: 1028551 Звоните!!! 0638822439 (Мой Дом недвижимость, Нови Сад, Рег. № 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

194,200 €

Na prodaju – prostran trosoban stan na Novom Naselju, stvarne površine 78,56 m² Prodaje se komforan trosoban stan smešten na trećem spratu kval…

  • Soba: 3.0
  • 2,490 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Futog

190,550 €

Futog-Poslovno Stambeni Prostor 550 m2 za Poslovnu Delatnost-065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 346 €/m2
  • 550 m2

Novi Sad Podbara

194,700 €

NOVI SAD.PODBARA.DVOIPOSOBAN STAN.PRODAJE SE POLUNAMEŠTEN ILI KOMPLETNO NAMEŠTEN UZ DOGOVOR. PARKING MESTO U DVORIŠTU…

  • Soba: 2.5
  • 3,245 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Grbavica

199,000 €

Četvorosoban, renoviran stan na Grbavici, 100m2, uknjižen ! ID#8461…

  • Soba: 4.0
  • 1,990 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Telep

195,700 €

Novogradnja, stanovi od 0.5 do 4.0 – odlična lokacija…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

197,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,474 €/m2
  • 80 m2