Novi Sad - Centar

Na prodaju fenomenalan dvosoban stan u Centru grada. Nalazi se u novijoj zgradi. Stan se prodaje kompletno namešten i opremljen. Dvorišno je orjentisan. U neposrednoj blizini Centra grada. Postoji mogućnost i kupovine garažnog parking mesta .Za

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,956 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

174,070 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1029268
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 174,070 €
  • Cena po m2 : 3956.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/5

Na prodaju fenomenalan dvosoban stan u Centru grada. Nalazi se u novijoj zgradi. Stan se prodaje kompletno namešten i opremljen. Dvorišno je orjentisan. U neposrednoj blizini Centra grada. Postoji mogućnost i kupovine garažnog parking mesta .Za sve dodatne informacije pozovite. Kontakt - +381603088993 Šifra - 1029268 For sale: an excellent two-bedroom apartment in the city center. Located in a newer building, the apartment is being sold fully furnished and equipped. It is courtyard-oriented and very close to the city center. There is also the option to purchase a garage parking space. For more information, please call. Contact: +381603088993 Reference number: 1029268 Продается отличная двухкомнатная квартира в центре города. Находится в более новом здании. Квартира продается полностью меблированной и оснащенной. Ориентирована на двор, в непосредственной близости от центра города. Есть возможность приобретения гаражного парковочного места. За дополнительной информацией обращайтесь по телефону. Контакт: +381603088993 Код: 1029268 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

175,710 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 3.0
  • 2,510 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Sajmište

169,950 €

Sajam, odlična ponuda ID#9811…

  • Soba: 3.5
  • 1,931 €/m2
  • 88 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

178,280 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 2,923 €/m2
  • 61 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

166,860 €

Mišeluk, 58m2. Nov trosoban stan. …

  • Soba: 2.5
  • 2,877 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Liman 4

181,280 €

Liman IV, trosoban porodičan stan. 80m2. …

  • Soba: 3.0
  • 2,266 €/m2
  • 80 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

171,110 €

• Soba: 2.5
  • 2,852 €/m2
  • 60 m2