Novi Sad - Detelinara

Prodaje se dupleks na Novoj Detelinari. Stan je zbog svoje strukture i velicine idealan za porodice. Uknjizen 1/1. U blizini se nalaze marketi, autobusko stajaliste, kafici, restorani..... Kontakt:021451318, 021523193 Sifra: 1029431 (Moj Dom nekretn

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,854 €/m2
  • Površina: 119 m2
PRODAJA

220,630 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1029431
  • Površina : 119 m2
  • Cena : 220,630 €
  • Cena po m2 : 1854.03 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/5

Prodaje se dupleks na Novoj Detelinari. Stan je zbog svoje strukture i velicine idealan za porodice. Uknjizen 1/1. U blizini se nalaze marketi, autobusko stajaliste, kafici, restorani..... Kontakt:021451318, 021523193 Sifra: 1029431 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

221,450 €

Novi Sad, Centar - Dvosoban, kompletno namešten stan - strogi centar …

  • Soba: 1.5
  • 3,257 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Telep

221,500 €

Luksuzan četvorosoban stan od 90m² na prestižnoj lokaciji – Heroja Pinkija…

  • Soba: 4.0
  • 2,461 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Liman 2

211,500 €

Novi Sad, Liman 2. Komforan dvosoban uknjižen stan od  59 m2. Stan je polurenoviran, i prodaje se kompletno opreml…

  • Soba: 2.0
  • 3,777 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Socijalno

216,050 €

NOV SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,542 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Detelinara

220,600 €

NOVI SAD, NOVA DETELINARA.TROIPOSOBAN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,854 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Telep

219,900 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 3.0
  • 2,471 €/m2
  • 89 m2